Skocz do zawartości

Skradziono KTM Duke II w Warszawie


Rekomendowane odpowiedzi

Motocykl KTM Duke II, silnik LC4, 2004 rok, nr rej. OKL14HX, nr ramy: VBKDUN4004M779104, kolor czarny.

 

Cechy charakterystyczne:

końcówki wydechu- Akrapovic carbon (1 w 2 pod kanapą),

brak kickstartera,

korek wlewu oleju z termometrem,

klejony prawy plastik na baku,

porysowana osłona reflektorów przednich,

xenon, duże czarne handbary,

małe, przyciemniane niebieskie lusterka,

pokrzywione ranty obu felg,

ogumienie tył: Metzeler Enduro 4, przód: Pirelli MT60.

 

Motocykl z uszkodzonym silnikiem, prawdopodobnie coś z zaworem (odpala z głośnym stukiem), stan ogólny odzwierciedlający niedelikatną, całoroczną eksploatację. W momencie kradzieży (noc 27/28 czerwca b.r. z osiedla przy ul. Idzikowskiego w Warszawie) motocykl był mocno zabłocony, jak na zdjęciu. Za pomoc w odnalezieniu lub wskazanie miesca gdzie znajduje się sprzęt oferuję nagrodę w wysokości 2000 zł.

 

Łukasz Widziszowski

tel. 695 870 007

[email protected]

zdjęcie KTM'a

 

Aukcja właściciela w celu odnalezienia motocykla:

Alledrogo

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj widziałem w centrum na Jana Pawła w drodze do ONZ czarnego KTM'a z dwiema końcowkami na pewno nie fabrycznymi ale za chiny ludowe nie mogę sobie przypomnieć rejestracji.

Kierowca miał raczej mało adekwatne ubranie bo dżinsy i trapery z jakiegoś dziwnego materiału w kolorze piasku do tego czarną kurtkę już raczej motocyklową i chyba czarny kask.

Sprzęt się cały trząsł od wibracji ale to chyba normalne w KTM z singlem.

 

Tylko tyle pamiętam.

Edytowane przez shiningami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,temat można zamknąć.

Informacja od właściciela motocykla:

 

Mam już pewność- na parkingu policyjnym stoi mój motocykl. Nie wiem w jakim jest stanie i w ilu kawałkach, ale lepszy rydz niż nic...

 

 

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...