Skocz do zawartości

GSX F 600 pytanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam pytanie odnośnie gsx-f'a. Znalazlem fajne suzi chce jechac obejrzec, motorek z PL salonu serwisowany, własciciel twierdzi ze bezwypadkowy, zapewnia ze moge w kazdym ASO sprawdzić, ale do rzeczy: konkretnie chodzi o to ze ma on lewy dekiel na silniku koloru czarnego a w żadnym innym egzemplarzu tego nie zauwazylem. Jak myslicie byl malowany czy były takie z malowanym silnikiem na czarno?? Bym pokazał aukcje ale wygasła już więc niemam takiej mozliwosci. Dzieki z góry i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mógł kupić jakiś akcesoryjny czarny od Bandita.

Bezwypadkowy to on może być ;) ,ale szlifa mógł mieć swoją drogą.

Wtedy dekielek pierwszy obrywa(nie licząc kierunkowskazów).

 

Pozdr

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o jajka, to na pewno nie miały czarnych dekli fabrycznie. Tak jak mówi wariat - wystarczy, że w miejscu moto się przewróci i już dekiel może się rozszczelnić. Jeżeli nie ma żadnych innych ubytków, to spoko - dekiel to akurat najmniejsze ma znaczenie jeżeli chodzi o stan techniczny. Nie zrażaj się, że był wymieniany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to wszystko jest jak w najlepszym porządku tylko ten dekiel sie rzucil w oczy. Odnosnie crash pad-ow to juz o tym myslalem tylko ze niemoge znalesc w necie do gsx-f'a crash'ów. A przy jakim przebiegu łancuszek rozrządu prosi sie o wymiane?? Tutaj jest 28 000 km (niby potwierdzenie w ksiazce bo serwisowany od poczatku w polsce w ASO) Dzieki za odp i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z CrashPad`ami do GixxeFa ciężko bo żeby je założyć trzeba popsuć owiewki. Przy przewrotce najpierw dostaje po d... chromowany napis na owiewce z przodu. I dekiel. A jak poleci na prawą stronę to pęka łączenie kolektora wydechowego na spawie.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bylem obejrzec tego GSXFa ale okazalo sie jedna wielka porazka. Jak myslicie co mogla byc przyczyna ze na zimnym silniku podczac proby wlaczenia ssania silnik zdychal? I podczas odpalania byl problem zeby bez krecenia manetka zaskoczyl?Dodam ze typ mowil ze bylo reulacja i synchro, No i delikatne wibracje podczas jazdy, a typ nawet sporo chcial z aniego bo 8400zl.

 

Co mozecie powiedziec na temat tej aukcji tego moto? http://moto.allegro.pl/item1129450603_suzu...ad_zadbany.html Myslicie ze warto jechac obejrzec? Bo niechce znowy jechac i nabic tylko kilometrow zeby zobaczyc szrot. Dzieki wszytskim i pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bylem obejrzec tego GSXFa ale okazalo sie jedna wielka porazka. Jak myslicie co mogla byc przyczyna ze na zimnym silniku podczac proby wlaczenia ssania silnik zdychal? I podczas odpalania byl problem zeby bez krecenia manetka zaskoczyl?Dodam ze typ mowil ze bylo reulacja i synchro, No i delikatne wibracje podczas jazdy, a typ nawet sporo chcial z aniego bo 8400zl.

 

Co mozecie powiedziec na temat tej aukcji tego moto? http://moto.allegro.pl/item1129450603_suzu...ad_zadbany.html Myslicie ze warto jechac obejrzec? Bo niechce znowy jechac i nabic tylko kilometrow zeby zobaczyc szrot. Dzieki wszytskim i pozdrawiam .

 

Problem z odpaleniem to ewidentna wina złej regulacji gaźników. Wygląda mi to na za bogatą mieszankę, zaraz po zakupie czekał by Cię serwis gaźników.

 

Mało zdjęć lewej strony tego gsxr-a. Niech ktoś się wypowie na jego temat bo to nie moja liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...