Skocz do zawartości

Moto Zauro Music


Rekomendowane odpowiedzi

Parada musiała ruszyć wcześniej bo msza była na ustaloną godzinę a trasa była dość sporym objazdem więc trzeba było ruszyć wcześniej :bigrazz: .Ogólnie zlot udany bardzo udany :biggrin: frekwencja dopisała myślę ze więcej niż w tamtym roku , pozostało czekać na następny :clap: . Niżej pare fotek :flesje:

http://img825.imageshack.us/i/98117343.jpg/

http://img834.imageshack.us/i/46785560.jpg/

http://img594.imageshack.us/i/p8070598.jpg/

Edytowane przez MaciekTOS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie też się bardzo podobało (jak zwykle). Pogoda i ekipa dopisała więc musiało być dobrze.

W piątek mówili ciągle, że parada będzie o 10, i na nowych plakatach też tak było napisane.

Ogólnie parada też była spoko, choć ciężko mi było blokować skrzyżowania na enduraku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było zajebiście :) Koncerty pierwsza klasa, prysznice - bomba pomysł, atmosfera etc :)

O paradzie rzeczywiście trąbili ile wlezie, że rusza o 10tej.

W porównaniu z zeszłym rokiem chyba rzeczywiście nieco więcej osób się pojawiło. Totalnie całe pole namiotowe było zajęte. No i tym razem nikt toi'ki nie wysadził w powietrze :P Ogólnie rzecz biorąc 100% szatana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ze swojej strony mogę tylko potwierdzić słowa poprzedników....super zlot, super atmosfera, super zaplecze sanitarne,super miejscówka, super pogoda, ( no może z wyjatkiem piątku ) fajne koncerty, fajne miss mokrego, fajna sex niespodzianka....no ogólnie wszystko super i fajnie...oby więcej taakich imprez ;)

 

 

P.S. na parade też nie zdąrzyłem ale nie dlatego, że nie wiedziałem o której jest tylko nie mogłem się zebrać po piątku i musiałem gonić potem z 10-15 km żeby dolączyć ;)

 

...pozdro

Edytowane przez Piopio36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ogólnie cały konkurs na miss mokrego, ale lol wyszedł, bo jak na youtuba wrzuciłem to napisał do mnie koleś jednej z tych panienek :P , że ma teraz kłopoty przez ten film i lolol :D Nie jestem świnia, usunąłem film, ale kurde.... myśleć trzeba najpierw .. zanim się dupę pokaże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ogólnie cały konkurs na miss mokrego, ale lol wyszedł, bo jak na youtuba wrzuciłem to napisał do mnie koleś jednej z tych panienek :P , że ma teraz kłopoty przez ten film i lolol :D Nie jestem świnia, usunąłem film, ale kurde.... myśleć trzeba najpierw .. zanim się dupę pokaże...

 

Szkoda że nie zdążyłem zobaczyć, pewnie film był ciekawy :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...