Skocz do zawartości

Opony "Yuanxing"


Rekomendowane odpowiedzi

Do Jawy na tył szukam laczka i tak przypadkiem zauważyłem to coś, bardziej z czystej ciekawości. W tej cenie na allegro są dobre używki Metzelera ME77, więc pewnie taką kupię. Jednak czekam na opinie, jeżeli ktoś jeździł na czymś takim. Może nie są takie tragiczne jakby się mogło wydawać?

A jakie opony są fabrycznie montowane w chinolach tych większych?

Edytowane przez Lukass102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście omijał bym tego typu wynalazki szerokim łukiem.Miałem kiedyś dętkę "motocyklową" chińskiej produkcji , kupioną jako zapasową przed wyjazdem na wakacje.Na szczęście nie musiałem jej użyć , a po powrocie do domu sprezntowałem ją znajomemu który był w nagłej potrzebie .Było mi strasznie głupio gdy prawie oskarżył mnie o chęć zamachu na jego życie - dętka pękła podczas pompowania koła przy ciśnieniu niecalych 2 atmosfer-całe szczęście!Aż strach pomyśleć co mogło by sie stać podczas jazdy.Póżniej dowiedziałem się że nie był to odosobniony przypadek.W każdymrazie nie założyłbym w tej chwili ani chińskiej dętki ani opony -tu chodzi o życie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie te chińskie ścierwo. Niebezpieczne są takie opony. W GS500 miałem kiedyś i chińskie i jakieś malezyjskie (Cougar). Masakra na nich była. Na ciepło jechały tak jak normalne opony na mokrym, na mokro jechały tak że brak słów. Musiałem obniżać ciśnienie żeby się trzymały drogi.

 

 

Teraz czasami zdarza mi się jeździć skuterami po naprawie w serwisie. Dwa skutery bym rozbił z powodu tych opon właśnie, Xuang-coś-Yang itp. Gorąco, czysty, gładki asfalt, wbijam się w skrzyżowanie przy 10km/h a oba koła nagle uciekają spod d.... . Zakręty trzeba brać na "kwadratowo".

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem w sklepie 3.5x18 za 80zł. Całkiem fajny bieżnik, w dotyku guma podobna do Stomila. Czy ktoś jeździł na tym? Jakieś wrażenia, własne odczucia?

 

w tej kwocie można już znaleźć opony continentala i mitasa, trzeba tylko dobrze poszukać

wiem bo kupowałem do MZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...