Skocz do zawartości

nowy zestaw napędowy


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, śmigam sobie gsx 750 suzuki (może to jest inazuma ;-) i kupiłem do niej dedykowany napęd i łańcuch, mechanior go założył i kurde zdziwiłem się trochę bo przy odpowiednim naciągu łańcucha zostało mi trochę więcej niż trzy kreseczki do pełnego naciągu. Czyżbym kupił za długi łańcuch? liczyłem ogniwa i zęby i wszystko jest OK. Czy to jest prawidłowe, że tak niewiele będę mógł dociągnąć? Wydawało mi się że można go będzie wyciągać trochę bardziej. Napiszcie jaka jest prawda ;-)

PS. To mój pierwszy napęd ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może należało odjąc jedno ogniwo przed zakuciem łańcucha, czasami tak się zdarza że ogniwa wyliczone przez producenta nię są optymalne. Ale jeśli na skrócenie nie wystarczyło łańcucha to martwić się tez nie musisz bo te trzy kreseczki przy nowym napędzie to tez jest dużo zapasu.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupowałem nowy napęd do swojej gsx750 miałem podobnie

tzn nie pamiętam jak tam wypadało na kreskach ale do końca naciągu było znacznie mniej niż do początku

 

oczywiście piszę o standardowym przełożeniu i długości łańcucha

 

być może należało odjąc jedno ogniwo

nie da się odjąć jednego ogniwa :icon_razz:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, śmigam sobie gsx 750 suzuki (może to jest inazuma ;-) i kupiłem do niej dedykowany napęd i łańcuch, mechanior go założył i kurde zdziwiłem się trochę bo przy odpowiednim naciągu łańcucha zostało mi trochę więcej niż trzy kreseczki do pełnego naciągu. Czyżbym kupił za długi łańcuch? liczyłem ogniwa i zęby i wszystko jest OK. Czy to jest prawidłowe, że tak niewiele będę mógł dociągnąć? Wydawało mi się że można go będzie wyciągać trochę bardziej. Napiszcie jaka jest prawda ;-)

PS. To mój pierwszy napęd ;-)))

 

 

Fabryczne. A może większą zębatkę tylną założyć? albo przednią. sam nie wiem.

a Można ściągnąć ogniwo?? nie osłabi to łańcucha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...