Skocz do zawartości

vfr 750 strzela w wydech


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie zastanawia jeszcze dlaczego on tego nie robi przy zimnym

 

Bo mieszanka jest jeszcze ubozsza. Paliwo nie zdazy tak odparowac jak na cieplym.

Co do strzelania na przelocie to normalna sprawa (takie lekkie pykanie przy hamowaniu silnikiem). A co do spalania to najpierw trzeba by przeregulowac gazniki, a potem patrzyc na spalanie. Ale z tego co wiem to VFR pala sporo...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko już rozumiem czyli to definitywnie sprawa paliwowa, hmmm ale chyba w tym sezonie sobie to chyba podaruje bo to mi aż tak nie przeszkadza ale zastanawiało mnie czym to jest spowodowane teraz już wiem. Dzięki za pomoc. POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nurtuje inne pytanie po co tam przelotowy wydech ;| Przecie ten motocykl ma ze sportem tyle wspólnego co ja z hodowlą jedwabników. Zresztą wysokie spalanie łączy się z przelotowym wydechem i na odwrót. Sprawa następna kawałek rury obwiniętej wata to nie jest wydech przelotowy tylko wieś.

Zaraz zostanie poruszony wątek walorów dźwiękowych więc już spieszę z odpowiedzią harry czy dukat mają zupełnie inna budowę silnika i VFR nawet nie zbliży się do soczystego dźwięku tych silników.

 

Panowie starsi przeważnie wszyscy jesteście i dalej nie rozumiecie że motocykl przesadnie głośny robi krzywdę np. mojej chrześniaczce, waszym dzieciom, zwierzakom domowym i innym niewinnym stworzeniom. Bez obrazy ale to głupota!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie starsi przeważnie wszyscy jesteście i dalej nie rozumiecie że motocykl przesadnie głośny robi krzywdę np. mojej chrześniaczce, waszym dzieciom, zwierzakom domowym i innym niewinnym stworzeniom. Bez obrazy ale to głupota!

 

Polać Ci należy :flesje: Ja jestem zwolennikiem fabrycznych wydechów w takich motocyklach. Zrobisz 500km w trasie i uszy odpadną, a kierowca jest zmasakrowany, no i osoba jadąca za nim :P A jak ktoś w VFR wybebesza fabryczny tłumik to dla mnie jest to świętokradztwo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz widocznie ci ktorzy twierdza ze motocykl ma byc cichy jak skuter, sa juz glusi :D .

 

I tak najglosniejsze sa czopery/cruisery wszelkiej masci , tam w ogole pojecie tlumik nie wystepuje.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...