Skocz do zawartości

kawa er-6 dużo pali


Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem kawa spala mi 7-8l/100km, na necie wszyscy piszą że im spala mniej jak 6l, mi nigdy nie udało się osiągnąć takiego wyniku. Jeżdżę na trasie zawsze około 140-160km/h (wersja naked). Co może być przyczyną? filtr i świece wykluczam. Dodam, że wydaje mi się że w moto za często włącza się wiatrak, chwila postoju i już chłodzi - nie wiem czy ten model tak ma czy to tylko mój egzemplarz na to cierpi.

Silnik pracuje prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się. Jeszcze nie natknąłem się na osobę której by to moto tyle spalało. Przejeździłem tym brzdącem coś koło 2000km i nigdy nie zeszło poniżej 7l/100 a to raczej dziwne.

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde w internecie na przykładzie bandita też wszystkim pali po 5,5 litra ;d

 

tylko szkoda że jak lecimy w 4 na takich samych bandziorach to tankujemy w takich samych odległosciach i pali nam przy szybszej jeździe też koło 8 litrów... Wyjątkiem jest jeden koleś który ma zblokowanego do 34kW, jemu pali 5 litrów :D (ale nikt nie chce z nim jeździć)

 

 

A jeszcze powiedz czy poprostu zawsze tyle paliła, czy poprostu teraz ?

 

I może warto zatankować na innym cpn-ie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

też mam ER-6N i prz prędkości taką jak opisujesz na zbiorniku robie około 200-220km no to by i wychodziło około 7litrów.

 

Zależy jeszcze który masz model, przed czy po lifcie. Te nowsze wiecej palą. Ja mam model 2008 rok, jak postawiłem go na serwis i dostałem 2010 to była różnica około 1litra na 100km. a ja nie oszczędzam na prędkosći.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam taki problem kawa spala mi 7-8l/100km, na necie wszyscy piszą że im spala mniej jak 6l, mi nigdy nie udało się osiągnąć takiego wyniku. Jeżdżę na trasie zawsze około 140-160km/h (wersja naked). Co może być przyczyną? filtr i świece wykluczam. Dodam, że wydaje mi się że w moto za często włącza się wiatrak, chwila postoju i już chłodzi - nie wiem czy ten model tak ma czy to tylko mój egzemplarz na to cierpi.

Silnik pracuje prawidłowo.

 

 

Mam taką Kawę. Przy szybkiej jeździe czyli nie wolniej niż Ty pali mi koło 6/100. I mówię tu o na...ginaniu. Czyli jak przyszpieszam to na full. No i nie bardzo wiem jak pali przy wolniejszej :D. Tak wiec 8 to zdecydowanie za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką Kawę. Przy szybkiej jeździe czyli nie wolniej niż Ty pali mi koło 6/100. I mówię tu o na...ginaniu. Czyli jak przyszpieszam to na full. No i nie bardzo wiem jak pali przy wolniejszej :D. Tak wiec 8 to zdecydowanie za dużo.

 

zdecydowanie za dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...