Skocz do zawartości

xs 400 2A2 nie odpala


autsajder
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koleżanki oraz kolegów . Po odrestaurowaniu i złożeniu mojej yamahy wystapil problem z pierwszym odpaleniem ... mianowicie : akumulator naladowany rozrusznik kreci w tym czasie szlychac puknięcia powietrza z rur oraz wydobywa sie mala ilość dymu .... jesli chodzi o odpalenie z kopki ... nie wiem czy jest sens bo gaznik i cala reszta jest "pusta" .. probowalem ale wynik identyczny.... stad moje pytanie co moze byc nie tak.... z gory dziekuje za odpowiedzi ...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem na mysli ze gaznik byl wyciagany i czyszczony ...... wlasnie wrocilem z garażu byl także mechanik ... uslyszalem , że moto potrzebuje dużo mocy ... a wiec podladowywuje akum. .... po prostu nie dostaje paliwa ... swiece lekko mokrawe.... iskra jest ...... z kopniaka można sie zamęczyć.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest ta stara XS400 czy nowsza DOHC? Bo jeśli starsza to zajrzyj do platynek i sprawdź połączenie przerywaczy z odpowiednimi cewkami WN, być może masz podłączone odwrotnie stronami. Zdejmij pokrywkę platynek na głowicy i na włączonym zapłonie rozszerz platynki np.wkrętakiem i patrz która świeca daje wtedy iskrę. Na przerywaczy chyba jest oznaczone która jest od lewego a która od prawego cylindra, czyli litery L oraz R. Lub będzie tylko jedna z tych liter, wtedy oczywistym jest że przeciwna platynka jest od drugiego cylindra. No chyba że jest tylko jeden przerywacz działający w systemie "dual fire" to zapomnij o tym wszystkim co właśnie tu napisałem. :biggrin: W XS ostatnio grzebałem z 10 lat temu i już nie pamiętam jak tam było z przerywaczem.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...