Skocz do zawartości

Komarówka Podlaska - motopiknik 2-4 lipiec 2010 ??


aftys6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mikołaj jeśli nawet za dwie osoby to i tak sporo! Panie w tamtym roku miały wjazd za free.

Cóż mam nadzieję że na bramce będzie ta sama ekipa co w tamtym roku. Jutro spróbuje dowiedzieć się ze swoich źródeł co jak za ile i dlaczego tak drogo. Dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że 60 to drogo? Raczej standardowa cena za wjazd, inflacja zrobiła swoje a organizuje się zloty nie tylko dla zabawy ale i po to żeby klub miał jakąś kasę na swoje cele. Zapewnione to co zawsze zajebista atmosfera i klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitac :bigrazz: trochę mnie ostatnio nie było widac ani na forum ani w waszym towarzystwie, ale na Komarówkę rzecz jasna się wybieram :biggrin:

 

w ramach przypomnienia z tej strony pisze ten co w Borkach krzesła łamał i płytki chodnikowe głową rozbijał... :banghead: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze cena zwiazana jest z kapelami.darmo nikt nie gra. 60zł było w bałtowie i 40 za plecak. ciekawe co daja na wjezdzie... stolikow powinno byc duzo wiecej,toiów też. ogolnie pojade chyba dla zasady i wsparcia lokalnej inicjatywy. to moj chyba 5 zlot w komarówce ,ale z roku na rok w sumie nic sie nie zmienia. sa stałe punkty imprezy,wiadomo co gdziei jak. napewno warto odwiedzic.

 

tak tak piotrek,ciebie tez nie moze zabraknąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze cena zwiazana jest z kapelami.darmo nikt nie gra. 60zł było w bałtowie i 40 za plecak. ciekawe co daja na wjezdzie... stolikow powinno byc duzo wiecej,toiów też. ogolnie pojade chyba dla zasady i wsparcia lokalnej inicjatywy. to moj chyba 5 zlot w komarówce ,ale z roku na rok w sumie nic sie nie zmienia. sa stałe punkty imprezy,wiadomo co gdziei jak. napewno warto odwiedzic.

 

tak tak piotrek,ciebie tez nie moze zabraknąć :D

 

Ale w baltowie to ch..nia z grzybnia była i koleś na G. się przypie...lał.

Ogólnie na moje oko bałtow to chamówa robiona tylk odla aksy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]60zł- hmmm wg mojej opini podkreślam mojej!! to sporo jak za to co oferuje Kmarówka.

[...]

 

Oczywiscie, ze to bardzo duzo :icon_eek: Komarowka nie oferowala w tamtym roku jakis specjalnych rewelacji, ale cena byla znosna. A za 60zl to nie wiem czy odnajde sens wyjazdu.

 

[...]jade tam spotkać się z przyjaciółmi tylko i wyłącznie dla nich.

 

Szkoda tylko, ze zeby to uczynic trzeba teraz, byle gdzie, wyskoczyc z kilkudziesieciu zlotych :(

 

Ale w baltowie to ch..nia z grzybnia była i koleś na G. się przypie...lał.

Ogólnie na moje oko bałtow to chamówa robiona tylk odla aksy.

 

Kazdy ma inne zdanie. W Baltowie chociazby teren przyjemniejszy dla oka :biggrin:

Dobrze, ze chociaz Komarowka nie jest robiona dla kasy... 60zl/os to pewnie tylko wynajecie boiska, prysznic blotny na palecie euro dostajesz gratis :icon_razz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze to bardzo duzo :icon_eek: Komarowka nie oferowala w tamtym roku jakis specjalnych rewelacji, ale cena byla znosna. A za 60zl to nie wiem czy odnajde sens wyjazdu.

Szkoda tylko, ze zeby to uczynic trzeba teraz, byle gdzie, wyskoczyc z kilkudziesieciu zlotych :(

Kazdy ma inne zdanie. W Baltowie chociazby teren przyjemniejszy dla oka :biggrin:

Dobrze, ze chociaz Komarowka nie jest robiona dla kasy... 60zl/os to pewnie tylko wynajecie boiska, prysznic blotny na palecie euro dostajesz gratis :icon_razz:

 

Mineły czasy że jakaś kapela zagra za kiełbaskę i skrzynkę piwa.

Weź pod uwagę że w/w zespoły to już legendy polskiego rocka.

Samo nagłośnienie, scena to są już koszty rzędu kilku, nawet do 10 tys złotych.

Idziesz np do graffiti na koncert jakiegoś zespołu i za 2 godziny wystepu 40 zeta płacisz.

Tu masz 3-4 dobre kapele, pole namiotowe, ochrone, strzeżony park maszyn. Czy to na serio tak strasznie dużo ?? Wg mnie nie, jeżeli było by 80 zeta to teź pewnie bym się wybrał.

Ważne że impreza"nasza" swojska, z tradycją.

Może kiedyś było lepiej, ale wszystko się zmienia i nie zawsze koniecznie na lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewny, ze Bianka dalaby rade, ale dla Kasi musialbym zabrac plazowy parasol, ogrzewanie do namiotu i zatyczki do uszu, zeby sie spiewu Majusza nie wystraszyla. Wspominanie tutaj o pieluchach byloby lekkim nietaktem :icon_razz: :biggrin:

 

 

...przy pieluchach pomożemy! :icon_mrgreen: Gorzej będzie ze śpiewem Majusza :flesje:

Niemniej jednak ucałuj Panie ;)

 

Przepraszam najmocniej że pisze nie na temat ale czy możecie się do jasnej cholery odstosunkować od mojej osoby a tym bardziej śpiewu ?? Wybaczcie ale co roku na Komarówce obchodzę urodziny więc "jak się bawić to się bawić" to i na scenę się wtoczę i pośpiewam :icon_mrgreen:

 

To że Robcio mi dogryza to juz się przyzwyczaiłem ale żebyś Ty Agnieszko mnie obgadywała w ten sposób to bym się nie spodziewał... :evil: Dałbym sobie za Ciebie rękę uciąć i co .... i bym qrwa nie miał ręki :icon_mrgreen:

 

Widzę że kilku z nas jedzie tam tylko i wyłącznie żeby spróbować swoich sił w poderwaniu Majorki i z tej okazji chciałbym życzyć powodzenia oraz szczęśliwego nowego roku :wink:

 

MOTÓR NASZ PAN !

Pozdro :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kilku z nas jedzie tam tylko i wyłącznie żeby spróbować swoich sił w poderwaniu Majorki i z tej okazji chciałbym życzyć powodzenia oraz szczęśliwego nowego roku wink.gif

Głównie Aftys :icon_razz: :bigrazz:

co roku na Komarówce obchodzę urodziny więc "jak się bawić to się bawić" to i na scenę się wtoczę i pośpiewam icon_mrgreen.gif

Dokładnie tak nachmielonym wszystko wolno;] jeszcze ci tort jakiś się sprezentuje :biggrin:

Tylko którego dokładniej masz te urodziny?2-4? :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kilku z nas jedzie tam tylko i wyłącznie żeby spróbować swoich sił w poderwaniu Majorki i z tej okazji chciałbym życzyć powodzenia oraz szczęśliwego nowego roku :wink:

oj robaczki robaczki.... rozśmieszacie mnie normalnie.... :icon_biggrin: hahahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...