Skocz do zawartości

Lekcja kolana


jimi11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie masz opony na GPZ założone?

 

Z przodu torowke, a z tylu Pilot Sport. Wczesniej z przodu mialem Pilot Powera i tez kolano wyszlo.

Dzisiaj mi dowod zabrali za torowke wiec bede musial zmienic :bigrazz:

 

Krzywer na Maxxisach schodzil.

Czy shinko tez?

Edytowane przez jimi11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu torowke, a z tylu Pilot Sport. Wczesniej z przodu mialem Pilot Powera i tez kolano wyszlo.

Dzisiaj mi dowod zabrali za torowke wiec bede musial zmienic :bigrazz:

 

Krzywer na Maxxisach schodzil.

Czy shinko tez?

Z tyłu Maxxis Promaxx, z przodu shinko jakaś tam.

Wczoraj też troszke przytarłem w Radomiu, tym razem prawym :bigrazz:

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te wasze próby odbywają się na torach? Jak byś ocenił w skali 1 (najsłabsza) - 10 (najlepsza) krzywer szortskość asfaltu po którym jeździłeś?

 

Jimi seryjnie do GPZta idą 130 na tył, tak? Jaki rozmiar "Michała" dałeś?

Edytowane przez Vatzeque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W otoczeniu zamknietym ;-) Na publicznych nie ma co schodzic. Na torze mozna duzo nizej niz na kolano. Ja podnozki przycieralem i buty (wykrecone wszystkie sruby).

Pilot Sport z tylu 130/70/17 czyli standard. Na przod dalem 120/70/17 zamiast 110ki. Kiedys mialem Dunlopa Sportmaxa 110tke, ale zalozylem 120tke, bo jest duzo wiekszy wybor i lepsze.

Pilot Sporty sa chyba w kazdym rozmiarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi tu jimi nie pasuje.

Nie ma Pilot Sport w rozmiarze 130 na tył.

Jest Pilot Sporty i w rozmiarze 130 na tył, ale ona jest dedykowana do motocykli o poj. do 125ccm http://www.michelin.co.uk/connected/motorc...in-pilot-sporty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za różnica na jakiej gumie takim motorkiem schodzisz. Wystarczą zwykłe maxisy i można pałować.

Jestem żywym przykladem :buttrock:

A że w lublinie mi ten maxxis odjechał, to trudno. Raz mu sie zdarzyło :bigrazz:

 

edit: Vatzeque wybacz, nie zauważyłem wczesniej pytania.

Ale te wasze próby odbywają się na torach? Jak byś ocenił w skali 1 (najsłabsza) - 10 (najlepsza) krzywer szortskość asfaltu po którym jeździłeś?

Otóż tak naprawdę robiłem to tylko na torze, albo w jednym miejscu w Warszawie (też zamkniętym), gdzie asfalt jest zajebiście przyczepny i szorstki. Generalnie na mieście mam obawy, bo ten asfalt jest niby ładny, ale gładki jak cholera, czasem aż się świeci pod światło. Poza tym lękam się tak jeżdzić w ruchu ulicznym :bigrazz:

Edytowane przez krzywer

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...