Skocz do zawartości

Czy kupil bys NOWĄ Ecie w cenie ok 10.000 zł.


Gość Rysiek24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam all mam takie ciekawe pytanko czy kupili byscie nowa etke powiedzmy 150 lub 251 gdyby te byly nadal produkowane ?? w cenie gdziec 8-10 tyś zl.

 

swoja odpowiedz umotywujcie krotkim opisem :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej nie kupil -- bo czym sie rózni nowa od starej :) ? moto sie chyba nie starzeje.

 

Kupil bym ete za 2000-2500 kola w spoko stanie :) i za reszte kasy wyszla by etka ale mogla by startowac w konursie miiss ETZ :) i pewnie by wygrala. Nie oszczedzal bym na niczym... za 6 tys przeznaczone na czesci i gadgety mozna by zrobic naprawde cudo :)

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez bym nie kupil nowej eci, raczej wolalbym jakiegos uzywanego japonca, a co do eci to mysle podobnie jak Viper, kupic uzywana i ja doprowadzic do stanu idealnego, raczej wyszlo by to taniej niz kupno nowego sprzeta. Ja chce kupic w najblizszych miesiacach jakiegos japonca a etke chce sobie zostawic, marzy mi sie zeby ja doprowadzic przynajmniej w jednej piatej do takiego stanu jak MZ Vipera, Na stare lata bede mial czym jezdzic :-) i jaka bede mial wtedy satysfakcje z jazdy...

 

pozdrawiam

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie składa że wsród odpowiedzi nie ma takiej opcji jaką byb wybrał...po pierwsze to jakbym miał 10 tys to wolałbym kupić jakiegoś używanego japońca powiedzmy jaką 500..albo 600...albo tak jak wcześniej napisaliście kupić używana i reszte kasy wsadzic w dopracowanie jej do super stanu:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem japonca za 10 .000 ale niestety prawie pelnoletniego :) a ja cos sie zepsuje to po 1 sami nie zrobicie po 2 czesci kosztuja majatek a nie zawsze uzywana da sie wstawic a utrzymanie nie tanie paliwo oleje filtry serwis

 

a uzywana .... kupujesz i wyglada na stan na chodzie teraz doprowadzic ja do stanu uzywalnosci a ty okazuje sie ze wsilniku kaszana brakuje elementow blok silnika powiedzmy po przejsciach a nie kazdy element da sie kupic ale osobiscie jesli nie bylo by mnie stac na utrzymanie japonca to kupil bym etke i spokojnie pare lat bez zagladania do silnika bym przejezdzil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem japonca za 10 .000 ale niestety prawie pelnoletniego :D a ja cos sie zepsuje to po 1 sami nie zrobicie po 2 czesci kosztuja majatek a nie zawsze uzywana da sie wstawic a utrzymanie nie tanie paliwo oleje filtry serwis

 

a uzywana .... kupujesz i wyglada na stan na chodzie teraz doprowadzic ja do stanu uzywalnosci a ty okazuje sie ze wsilniku kaszana brakuje elementow blok silnika powiedzmy po przejsciach a nie kazdy element da sie kupic ale osobiscie jesli nie bylo by mnie stac na utrzymanie japonca to kupil bym etke i spokojnie pare lat bez zagladania do silnika bym przejezdzil

 

za 10 tys można bez problemu kupić XJ z 95 - szczerze mówic do pełnoletności jej jeszcze daleko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...