Skocz do zawartości

Suzuki GSF 650 2007 rok - jak odblokować ?


zielorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy pomocy ;) Wydaje się iż Bandzior jest zablokowany, niby 650, a nie jedzie, moc kończy się w granicach 6 maks 7 tysięcy obrotów. Myślałem, że to moduł, ale pożyczyłem 2 inne i dalej jest to samo. Może mam pecha i wszystkie 3 są zablokowane ;) Czy ktoś ma jeszcze jakieś pewniejsze hipotezy ? Rozbieranie praktycznie nowego motocykla i szukanie czegoś czego nie ma średnio mi się uśmiecha ;) Motocykl sprowadzony z Francji. Czy adnotacje o ewentualnej blokadzie mogę znaleźć w książeczce gwarancyjnej z przeglądami ?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez zielorz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl jest na pewno na wtrysku ;) To jest już ta wersja z tym nowym silnikiem.

 

Wueska późnym popołudniem jak wrócę ze szkoły to ci je podeślę.

 

MOCu nie wiem dokładnie jak i do ilu są blokowane, ale według wykresów maksymalna moc i moment są w granicach 10 k obr/min. A ten motocykl w tych granicach po prostu nie jedzie, za to pięknie zbiera się od dołu

;)

 

 

Pozdrawiam i dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl jest na pewno na wtrysku ;) To jest już ta wersja z tym nowym silnikiem.

 

Wueska późnym popołudniem jak wrócę ze szkoły to ci je podeślę.

 

MOCu nie wiem dokładnie jak i do ilu są blokowane, ale według wykresów maksymalna moc i moment są w granicach 10 k obr/min. A ten motocykl w tych granicach po prostu nie jedzie, za to pięknie zbiera się od dołu

;)

Pozdrawiam i dziękuje

sa blokowane na module

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blokady jakie mogą być: kryzy,moduł zblokowany (zadzwoń do salonu podaj im kod modułu jaki masz i ci powiedzą czy masz zblokowany) blokują też na GAZIE:) przepustnica otwiera się tylko 1/3 i motocykl jedzie jak 125

zapraszam serwis motocyklowy www.motor-garage.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o konkretną odpowiedź mi chodziło, bo nie widzę sensu rozbierania nowego motocykla, który i tak chcę sprzedać ;) Uderzę do wueski, a jak się nie uda to Liberty Motors w Poznaniu będą mieli okazję się wykazać ;)

 

Dziękuje i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl na pewno jest blokowany,

na 99% tylko na module zaplonowym.

 

Koszt odblokowania w ASO Suzuki w Łodzi to ok 200zl(robocizna)

 

Nie mialem mozliwosci dowiedziec sie dokladnie co i jak poniewaz szef krazyl nade mna caly dzien. Tak czy siak do pelnej weryfikacji raczej bedzie potrzebny juz motocykl.

 

 

jesli sie dowiem czegos wiecej to dam znac.

 

pzdr;)

Edytowane przez magneto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...