Skocz do zawartości

Kominiarka


Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to o co? Pin lock to dwa plastikowe zaczepy zamontowane w glownej szybce. Dokupujesz druga szybke dedykowana do danego kasku, i montujesz ja od wewnetrznej strony.

Właśnie z tą dedykowaną szybką jest lipa, bo do mojego beretu (caberg justissimo gt) nie mogę nic takiego znaleźć. A może są takie cuda w miarę uniwersalne? Przegooglałem już sporo i na nic co mógłbym zastosować się nie natknąłem. Może ktoś coś podrzuci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z tą dedykowaną szybką jest lipa, bo do mojego beretu (caberg justissimo gt) nie mogę nic takiego znaleźć. A może są takie cuda w miarę uniwersalne? Przegooglałem już sporo i na nic co mógłbym zastosować się nie natknąłem. Może ktoś coś podrzuci?

 

 

no to kurka jestem zbity z tropu .. chcialem kupic kask Airoh Mathiesse RS ktory jest najlzejszym szczekowcem z blendą ale niestety jest bez antifoga ktorego chcialem dokupic z allegro .. ale po postach to widze ze bedzie troche lipa ..

 

sezon juz chyba zakonczony jak tak patrze na zewnątrz .. wiec może poczekam do nowego roku .. moze modele 2008 bede mialy jakies nowe patenciki .. a moze i do nowego roku dozbieram na shoei multiteca lub xr 1000 ...

 

ale baczenie bede obserwowal dyskusje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja kupiłem coś takiego z membraną wiatroszczelną: http://www.allegro.pl/item303808702_komini...it_sezonu_.html

Jestem zadowolony, śmigam już od 2 tygodni i jest mi w niej ciepło:) Tylko trochę droższa jest, ale polecam.

 

Pozdro

 

:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj przy potężnym wietrze przetestowałem mój ostati zakup tj. kominiarkę frmy POLANDEX i uważam że jest to bardzo dobry produkt. Jechałem w kasku otwarym typu Jet i mogę powidzieć że sprawdziła się znakomicie. Zero przepuszczalności wiatru, chroni górną część klatki piersiowej, temperatura otoczenia była około 6 stopni dała radę. Polecam z czystym sumieniem. Rozmiar kasku mam M ale kominiarke wybrałem L i jest dokładnie taka jak powinna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czuć tych szwów ale jak masz wysokie czoło to będzie widać jego odcisk przez pewien czas. Ja mam tak i przez pare minut wygląda to jak blizna po przyjęciu ciosu siekierą w głowę :D

 

Czasem pomaga zakładanie kominiarki na lewą stronę.

Pozdrawiam

4sta15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...