Skocz do zawartości

Czy to dobry wybor?


Rekomendowane odpowiedzi

Znalazlem kilkanascie watkow, w ktorych nazwa byla uzywana, jednak zaden nie opisywal czy opony METZELER Tourance EXP sa dobre.

 

Planuje niebawem wymiane opon (obecnie mam nieprzyjazne Mitas-y) w DR BIG-u. Wybralem w/w opony - na przod 90/90-21, tyl 130/80-17.

 

Jazda przede wszystkim miejska, asfalt suchy i mokry no i lubie od czasu do czasu, w miare mozliwosci, zlozyc sie w zakrecie : )

 

 

Bardzo prosze o opinie uzytkownikow gumek Tourance EXP lub o sugestie w kwestii wyboru innych.

 

 

 

Dzieki!

BUSH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam doświadczenie tylko z przodem Tourance Exp, bo do mojej DR nie dało się kupić tyłu. W każdym razie rok temu zwiedziłem na tej oponie Bieszczady i kawałek Słowacji. Jak dla mnie pięknie trzyma w winklach. Po mokrym nie przeginałem, ale co do samych hamowań też nie miałem zastrzeżeń. Ogólnie polecam te gumy lub Michelin Anakee. Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie polecam te gumy lub Michelin Anakee.

 

Slysze zdecydowanie wiecej opinii, ktore przemawiaja na korzysc Anakee.

 

Czy wiecie jakie roznice sa miedzy Anakee i Anakee 2 (roznice w cenie sa bardzo nieznaczne)?

 

Kwestia najistotniejsza - czy jest to opona detkowa (wydaje mi sie, ze tak ale chcialbym sie upewnic)?

 

 

Dzieki,

BUSH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slysze zdecydowanie wiecej opinii, ktore przemawiaja na korzysc Anakee.

 

Czy wiecie jakie roznice sa miedzy Anakee i Anakee 2 (roznice w cenie sa bardzo nieznaczne)?

 

Kwestia najistotniejsza - czy jest to opona detkowa (wydaje mi sie, ze tak ale chcialbym sie upewnic)?

Dzieki,

BUSH

 

Anakee 2 są dwuskładnikowe, ale czy faktycznie dłużej posłużą / lepiej trzymają to nie wiem. Opony raczej bezdętkowe, bo większość nowych enduro lata bez dętek. Ale w niczym to nie przeszkadza - ja do DR założyłem bezdętkówki z dętkami i lata się normalnie. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anake 2 to dwuskładnikowe gumy, bezdętkowe.

 

Polecam, bardzo dobrze 3mają na suchym i mokrym.

 

Ustalmy fakty: motocykl DR BIG, kola szprychowane.

 

Detkowe wiec czy bezdetkowe? : ) (slyszalem opinie, ze TYLKO detkowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...