Skocz do zawartości

Woodstock Rally 2010 30.07-01.08


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A to plan całego Woodstocku jak widać wioska piwna po sąsiedzku ;-)

http://www.wosp.org.pl/woodstock/aktualnoc..._woodstock.html

Przy okazji po lewej kliknijcie na regulamin Woodstocku bo nas też on obowiązuje

Edytowane przez Boanerges-Jastrząb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak :smile: chodzi o to żeby wioska motocyklowa była dla motocyklistów a nie dla tatusia z synkiem co chce sobie bezpiecznie zrobić biwak na woodstocku.w zeszłym roku przez takich kolesi brakowało miejsca dla motocyklistów, stąd te rygory.

Ale co się im dziwić jak za płatne pole trzeba zapłacić 20zł/doba a tu za 15zł cały weekend i jeszcze kawy i herbaty można się nażłopać tudzież zupy z kuchni polowej.Też na ich miejscu bym tak kombinował :wink:

 

musze jakos rezerwowac miejsce? generalnie niechcial bym zeby dla kolegow na moto zabraklo tylko dlatego ze ja mam dowod i sie rozbilem... 15zl za weekend, a co z czwartkiem np? bo pwnie przyjade w czwartek jak nie w srode...

 

Edytowane przez YAGO

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłata ta sama tyle że nie wszystko może jeszcze działać np. kawiarenka 24h a poza tym zawsze jakieś ręce do pracy się przydadzą , trawę skosić, ogrodzenie rozstawić ( oczywiście żartuję :wink: ) wpadaj śmiało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak bedzie wygladac z nocnym wjazdem gdzies kolo2-3 w nocy?

 

ok wysłałem fotki jak by Cie cos jeszcze interesowało to mow poszukam w meilach

Edytowane przez Joey69

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak bedzie wygladac z nocnym wjazdem gdzies kolo2-3 w nocy?

To że niby masz jednak ten piątek wolny? b. dobrze w nocy sie leci zajebiście, tymbardziej , ze z tymi sarnami nieszczęsnymi sie chyba troche uspokoiło :) Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie służbowo , ale będę . :flesje:

 

 

Szszzzanujję cię......

 

 

Możesz ich pozdrowić, ale chyba inna ekipa będzie.

Edytowane przez szaki

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś jechał z okolic Krakowa/Tarnowa/Dębicy/Mielca to proszę o kontakt. Chciałyśmy z koleżanką jechać na Woodstock Rally, ale nie mamy za bardzo funduszy na wyjazd. Jeśli mógłby nas ktoś zabrać jako plecaczki byłybyśmy bardzo wdzięczne. Byłam ostatnio na zlocie w Rabsztynie, powód jest ten sam tego wyjazdu.. chcę odzyskać faceta. Udowodnić mu, że kilometry to nie jest przeszkoda aby być razem. Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...