Skocz do zawartości

Samochód z automatem


Shinigami
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Oszczędność niewielka ale jednak dobrze by było przejechać za te 50zł więcej niż mniej.

 

dokładnie

 

50 zł to nawet przy obecnych cenach paliwa przy spalaniu 5/100 prawie 200km więc w wuj i jeszcze raz tyle.....

 

 

zresztą pitolicie automat do miasta fajna sprawa-u mnie kumpel miał tico w automacie fakt że automat miał 3 biegi i strasznie piłował ten silnik na obroty(on ma maks moc przy 5000 obr/min i automat był pewno tak zestrojony żeby go na takie obroty kręcić ) ale fajnie się jechało -na światłach nigdy ci nie zgasło, jedna noga odpoczywa, jedna ręka odpoczywa, kit z dynamiką co z tego że pięc samochodów wyprzedzisz jak zaraz cie powstrzyma 2kilometrowy korek do świateł......jedyne dwa bóle to wyprzedzanie, i wyjazd z podporządkowanej w ruchliwą trasę bez świateł , zanim ten automat się zebrał to albo ktoś ci w dupę wjechał albo się rozmyśliłeś :D no i spalanie zimą to chlało prawie 10l gazu na 100km gorzej jak astra 1.6, w trasie też ekonomiczny był do 90-100km/h wtedy dało się osiągnąc jak w manualu 4.8 czy tam 5/100 potem spalanie szalało , a mój w manualu na trasie zdunia-wawa wyszedł 5.8 gdzie poniżej 130 się rzadko schodziło i 4 osoby na pokładzie

 

no ale tikaczy w automacie już nie ma sama skrzynia była ok ale komputer tym sterujący był pod siedzeniem pasażera jego girlfriend tak namiętnie prała fotele że zalała to pudełko i nawet po wyschnięciu , nie przerzucał biegów, 1 i koniec i auto pojechało do huty.......

 

no ale to był automat w tico pewno koreańskiej produkcji, albo jakiś tajwan obstawiam że w normalnym samochodzie też innaczej pracuje............

 

Albo jedziesz komunikacją miejską albo zmieniasz gumy i jedziesz na swoim motorze.

 

ani sensu ani ekonomi w tym -po co tak ??

 

dobre ciuchy motocyklowe żeby zimą jeździć kosztują pewno tyle co 8 daewoo tico i ich rocznych utrzymań z najdroższym OC, a wszelkie domowe sposoby typu 8 par spodni i 3 kalesonów kończą się chorobami kolan wózkiem inwalidzkiem albo zwykłym przeziębiniem-no bo założysz 15 par ciuchów wchodzisz do grzanego sklepu i co robisz striptiz żeby się nie spocić, biegasz szybko żeby ci się gorąco nie zdążyło zrobić czy jak ??

 

u mnie komunikacja miejska prawie nie istnieje , w kierunku wschód zachód jeździ jeden autobus co godzina i to tylko w dni robocze, północ południe jeździ jeden co 4h i to w dni robocze, a jak jeżdżą zimą to każdy wie-złapie -20 i żaden nie wyjeżdża a ty na przystanku łzy z zimna i wymyślasz czemu dziś nie dojechałes do pracy.......

 

nie wiem co znaczy dobre gumy ale obstawiam że opony do motocykla/skutera które ogarną lód czy śnieg kosztują tyle co średniej klasy samochód, że o kadetach czy fiestach nie wspomnę.......

 

ja tam spoko po offroadzie mogę pojechać i w -15 ale tam się nigdzie nie śpieszę, chce to jadę nie to nie........

po mieście jak jest -5 czy -10 spoko ale jak lód i śnieg są sporadyczne na ulicy lub ich nie ma bo skuter trzyma się drogi gorzej niż ogar 200...

 

ale do pracy mam prawie 20km kawał szczerymi polami, wiesz jak to jest jak jest -2 i zacina śnieżyca w otwartym polu ?? odczuwalna temperatura jest chyba -30 :D i spakuj potem w robocie te 15 par przemoczonych ciuchów w ciasną szafkę.....

 

więc się pytam -na wuj się męczyć ?? żeby pokazać jakim to jesteś motocyklistą hipsterem autsajderem czy innym frajerem ?? auto wychodzi taniej mimo kosmicznie drogiego OC (posrany kraj co zrobisz) jakiś durnych przeglądów i innych bzdet.......

 

jak ktoś ma naprawdę ekstremalnie nóż na gardle w domu z liścia szczawiu robi zupę na 3 dni to wiadomo nie ma wyjścia albo ma zajebiste połączenie do pracy komunikacją to ok ale takto warto mieć jakiś 4 kołowy śmietnik pod ręką....

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tico nie będzie, bo temu bliżej do quada z budą niż samochodu. Przecież nie będę odmawiał 15 zdrowasiek przed puszczeniem mamy do pracy, plus zdolności bagażowe żadne i blacha podejrzewam skończy tak jak ten Accent stojący przed blokiem.

Krążyłem po sieci i jakieś tam zagazowane Astry z elektryką są. O gazownie też nie trudno. Tylko pierwszy post montera przeczy niedawnemu :)

Honde Syfik z auto. trudniej znaleźć i zwykle już ze zdjęć wieje podpuchą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...