Skocz do zawartości

ENDURO DO 6 TYS. PLN


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Właśnie kupiłam suzuki dr 250 i zaczynam naukę jazdy na motocyklu (juz w weekend zaliczyłam pierwsze gleby :) ) i ta zabawa baaardzo mi się podoba.

Mam pytanie w związku zplanowanym zakupem enduro dla chłopaka - wiem, że podobne pytanie juz było, ale Lestat kupił w końcu typowa, dwusuwowa crossówkę, a ja mam na mysli enduro, ktore spełni nastepujace warunki:

- cena max. do 6 tys pln (raczej trudno bedzie dozbierac wiecej, bo to kasa ze sprzedazy rowerow i nie mamy z czego odłożyć)

- koniecznie 4t (tylko i wyłącznie!)

- ma pasować na wysokiego człowieka /2 metry/

- przeznaczenie: jazda po lesie i szkolenie techniki - dla poczatkującego

Poradzcie jaka pojemnosc - ja proponuje 350, ale moze sie myle?

Może macie jakieś motocykle do sprzedania?

czekam na rady i z góry dzieki za info.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ten motorek jest troche duzy- posiadam wersje R czyli najbardziej sportową z paliwem wazy ok 145 kg, wiec lekki nie jest , bak tez nie jest za duzy 12.5 L- co daje przy mojej jezdzie do ok 300 km, ja jej uzywam do jazdy na drogach utwardzonych ( kiepski asfalt), poza tym jezdze w lesie nad jeziorami, i w lzeszym terenie ,

w skrocie jezdze w kazdym terenie poza torem MX- i spisuje sie idealnie.

Z natury nie jestem wariatem ale ten motorek sklanie mnie ku temu.

Na szosie idealnie jedzie sie z predkoscia do 100km/h, oczywiscie pojedzie duzo szybciej ale...........

Dla mnie ta predkosc jest wystarczajaca. Ma duzy moment obrotowy co raduje mnie najbardziej - w terenie prawdziwy diabel. przyspieszenia sa wystarczajace.

w swojej mam zmieniony uklad wydechowy i osiaga ok 50 km - fabryczna 43km-44km.

Co jeszcze?.................Jest moja i jestem szczesliwy :D

pozdrawiam.

PS. raz sie przejedziesz duza pojemnoscia i nie wsiadziesz na mala- dwa rozne swiaty :smile2:

moment obrotowy jest nie do zastapienia - przynajmniej w enduro- tak mi sie wydaje :roll:

I TEN CUDOWNY DZWIEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...