Skocz do zawartości

Stuki w Kawasaki GPZ 600 R


3lement
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko ! Chłopaki ostatnio byłem oglądać Kawe GPZ 600 R i cos sie tukło w silniku . Stuki były szczególnie słyszalne przy niskich obrotak na jałowym biegu, jak sie silnik kręciło to już spoko. Wiem że "coś" to mało precyzyjne określenie no ale moze ktos wiem ?. Kurcze to prawda ze wszytskie te kawy takie są ? (zawsze cos stuka puka ) ? POZDRAWIAM aha przebieg miało niby 36 000. kawa z 86r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie prawda ze w kazdych gpz600r zawsze cos stuka i puka jezeli sprzedajacy tak mowi do potencjalnego nabywcy to wedlug mnie jest mało wiarygodny i nie warto kupowac takie moto przebieg 36 tys raczej tez jest mało wiarygodny ale nigdy nie wiadomo. napisz gdzie to stukalo dokladnie w jakiej okolicy silnika. moze łancuszek rozrządu grzechotal?

 

Pozdrawiam ZG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witka ! stuki były hmmm (nieznam sie zbytnio na 4 suwach) gdzies koło sprzęgła (z tej strony) no i to był raczej stuk niz grzechotanie. i przy niskich obrotach na jałowym biegu nawt lekki skok obrotów i juz stuk był niesłyszalny pomimo ze silnik cicho pracował. aha własnie bo jeszcze taka dziwna faza koles mówił ze trzeba silnik ok 10 minut rozgrzewac zeby sie dobrze na obroty wkrecał ? to normalne ? wiecie cos wiecej na temat kaw gpz600r gpx750r ?? jak myślicie lepiej taka kawe czy dołozyc 2 tys i kupic cbr 600f bo słyszałem ze sa prawktycznie bezawaryjne (no widomo prócz klasycznych wymian pasku, ustawień itp) Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...