Skocz do zawartości

KTM GS-SX 250


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Zastanawiam się nad kupnem KTM 250 http://moto.allegro.pl/item1043270770_ktm_gs_sx_250.html

 

czy to dobry wybór? oczywiście wiem ze trzeba poprawki tak jak w opisie. Mam doświadczenie w motorach z jazda nie będzie problemów.Proszę o odpowiedz/rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam doświadczenie w motorach z jazda nie będzie problemów.Proszę o odpowiedz/rady

Ale z częsciami będą problemy. Daruj sobie stare ktmy. Za tą kase kup lepej jakiegoś japońca dt czy coś tam...

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z częsciami będą problemy. Daruj sobie stare ktmy

 

:lalag: KTM podobno ma taką polityke że nie produkuje częsci do motocykli starszych niż 10 lat, zmuszając klientów do zmian moto.........wiadomo jak poszukasz to gdzieś znajdziesz ale gra nie warta zachodu ??

 

jak masz 2.5tys to bierz jakąś crm bez kwita czy tam dt.....lepiej mniej mocy i gorszy zawias a młodszy rocznik

 

Ale z częsciami będą problemy. Daruj sobie stare ktmy

 

:lalag: KTM podobno ma taką polityke że nie produkuje częsci do motocykli starszych niż 10 lat, zmuszając klientów do zmian moto.........wiadomo jak poszukasz to gdzieś znajdziesz ale gra nie warta zachodu ??

 

jak masz 2.5tys to bierz jakąś crm bez kwita czy tam dt.....lepiej mniej mocy i gorszy zawias a młodszy rocznik

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że do 10 lat to teoria. Choć nie zaprzeczę ze problemy z częściami są do GS. Nie jeden potwierdzi moje zdanie że ktm zaczął robić dobre motocykle od czasu kiedy plastiki przybrały kolor pomarańczowy czyli 98. Ogólnie seria starych GS nie cieszy się zbytnią popularnością więc odpuść. Miałem gs więc wiem

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...