Skocz do zawartości

KUPIŁEM VIRAGO 750!!!


Aaron
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stało się!!!

Kupiłem Virówkę 750!!!!

Jest super i ma gadane...Przy okazji serdeczne pozdrowienia dla Daniela i jego ojca z Kutna!!!

Solidne chłopaki! Mają ręke do moto jak nikt! Nie wiem czy mogę podać namiar ( administrator? ).

Moto jest w takim stanie że nie wiem jak to się robi żeby 9 lat nie zostawiło śladu...Może w Belgii robią to inaczej? Do zobaczenia na trasie!!! Aaron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mario!!!

To prawdziwy cud!!!

Mam moto jakie sobie wyśniłem!!! Nie jestem w stanie opisać szczęścia!!! :) :) :) :) :D :D :D :D :D :D :D

Ponieważ dopiero zaczynam swoją przygodę będę wdzięczny za wszelką pomoc!!!

Teraz bujam się po parkingu...przed zarejestrowaniem...i czuje wirówkę jak spaceer w kapciach!

A jak gada.........( nie ma wolnych wydechów....) Tutto oryginale!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gratuluje zakupu, zycze przyjemnej eksploatacji i wielu kilometrow.

 

Co do wydechow to po jakims czasie zmienisz zdanie stwierdzisz ze sa za ciche :) i brak im tego czegos :) Wiem to z autopsji. Moje tez mi sie na poczatku wydawaly ze nie ma lepszych. Ale ostatnio slyszalem na takiej samej wdowce jakies wydechy (niestety szybk przeleciala i nie wem co z nimi bylo zrobione) ale byly poprostu Boskie :)

 

Pozdrawiam i do zobaczyska na trasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje maszynka jest spoko nie bedziesz załował tylko dbaj o nia oleje filtry gazniki zawory na tym nie oszczedzisz a pilnujac tego bedzie ci jezdziała i nic nie mówiła a co do wydechów wypruj je zobaczysz odlot ja tak mam w 1100 no i nie trza nic pisac to trza usłyszec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypruj je zobaczysz odlot ja tak mam w 1100 no i nie trza nic pisac to trza usłyszec
apropo, oryginalny dzwiek virowek z przed 84 roku (te w starej budzie) jest tak swietny ze nie polecam wyprowania niczego z rurek! chodzi o tlumiki ktore przypominaja strzelby rumcajsa, po jednym z kazdej strony :) ale nowoupieczony wlasciciel Virowki ma model z lat '90 tak ze nie kojarze jak to brzmi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecałem, mam przyjemność podzielić sie z wami kilkoma ( na szybko ) zrobionymi fotkami mojej Virówki!!! Juz nie mogę doczekać się rejestracji...i w trasę.

Miałem troche obaw co do gabarytów i mocy ale dużo ćwiczę i nie ma z tym żadnego problemu!!!!

Prowadzi się bardzo stabilnie i z charakterem...Gaz reaguje na milimetrowe ruchy!!!

Polecam wszystkim Virówki ( szczególnie 750....)

Pozdrawiam i dziękuje jeszcze raz wszystkim "nowyn kolegom" za "dobre" słowa.

Do zobaczenia!!!

Aaron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...