Skocz do zawartości

Dzień Dziecka


jaron1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów i koleżanki,swego czasu(po mikołajach) była bardzo burzliwa dyskusja na temat lansu,domów dziecka itp,jak widać w kalendarzu 1 czerwiec zbliża sie wielkimi krokami,a te szumne zapowiedzi chyba skończą sie na zapowiedziach,wiec może ktos zorganizuje chocby mała imprezkę dla dzieci przynajmniej w jednym domu(chodzi mi o to,że może ktoś pracuje w takiej instytucji), mysle ze nie musi to być nic wielkiego,wystarczą cukierki i nasze ryczące bestie:)co wy na to???

Edytowane przez jaron1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie najwyższy czas by się w temacie ruszyć. :clap:

Ja początkowo ustawiałem się firmowo na organizację, bo dzwoniła kiedyś babka z któregoś DD z dziećmi niepełnosprawnymi i rozmawiałem nt. podstawienia kilku moto, quadów, terenówek... ale, że się nie przypomina to pewnie jej się coś zmieniło i nie jest zainteresowana...

 

... ale wracając do tematu DD to jestem jak najbardziej ZA. Zakręcę jutro do kilka DD, zapytam jak ich zainteresowanie takowym tematem, co by potrzeba, czy cukierasy, czy jakieś pluszaki czy coś na zbliżające się wakacje... i napiszę. Jeśli ktoś ma chęć podzwonić lub ma znajomości to temat niech będzie otwarty dla każdego.

Ja pewnie namówie z dobre 10 moto z łódzkich Korsarzy i Shadowkowców.

 

P.S.

Jaron: Super, że odświeżyłeś koncepcję :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zrobiłem rekonesans i już wiem co i jak. Biorę się za organizację tego przedsięwzięcia. Chętnych do pomocy jak najbardziej zapraszam.

Puszczam kopie postu z innego forum - jest to kilkudniowe badanie - co my co oni, w jakiej formie byscie to widzieli. Na poczatku przyszlego tygodnia, po obgadaniu na forach, na zywo na MWB, przystepuje do dzialania... czyli plan imprezy, przygotowanie DD, ew. support wladz, mediów etc.

 

"Tak mnie zmotywował post kolegi na forum motocyklistów coby w końcu ruszyć z akcją, wszak dość głośno napierałem po akcji mikołajowej o większe angażowanie - to i do dzieła.

 

Plan taki:

W okolicach dnia dziecka (wypada wtorek, więc chyba lepiej ustawić się w któryś dzień weekendowy) robimy akcji a'la motomikołajową.

Zbieramy się grupą np. na pl. Wolności, dzielimy na oddziały, ruszamy do poszczególnych DD, rozdajemy cukierki i ew. fanty ze zbiórki kasowej. Dzwoniłem po DD coby dzieciakom było potrzeba - największe zainteresowanie materiałami szkolno/biurowymi + sportowo/wakacyjnymi. Widziałbym to tak, że na miejscu głównej zbiórki każdy wrzuca do worka ile może... 5-10-50-100 PLN, ze ściepą jedziemy paradą w kierunku czy to jakiegoś marketu czy jakiegoś GUST-POLu, tam robimy zakupy, patrzymy ilu jest motoriderów, ile mamy DD na liście (tym razem wcześniej uprzedzone obiekty) i ruszamy w oddziałach. Każdy oddział odwiedza 2-3DD. Sumarycznie myślę, że mamy szanse tak obskoczyć 20-30 domów.

 

Teraz pytania organizacyjne do luźnej dyskusji i obadania kształtu imprezy.

 

1. Kto by się pisał... czy las rąk czy kilku

2. Który dzień wybrać sobota czy niedziela (chyba lepsza ta tuż przed 1.06)

3. Czy idziemy w lekki lans - tj. media

4. Czy idziemy w większy lans - parada (ok.1/2-1h)

5. Czy ktoś ma jakieś pomysły co do wydarzenia/nazwy tego przedsięwzięcia?

 

Czy pasowałoby Wam w formie. Start w takim i takim miejscu, akcja po DD, zbiórka potem np. w Arturówku, w hotelu Prząśniczka (mają zewnętrzny bar i miejsce dla motorów (lub inne miejsce), chwila pogadania, jakieś szamanie i do domu?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Kto by się pisał... czy las rąk czy kilku

2. Który dzień wybrać sobota czy niedziela (chyba lepsza ta tuż przed 1.06)

3. Czy idziemy w lekki lans - tj. media

4. Czy idziemy w większy lans - parada (ok.1/2-1h)

5. Czy ktoś ma jakieś pomysły co do wydarzenia/nazwy tego przedsięwzięcia?

 

 

Ad1. Ja piszę się na pewno.

Ad2. Według mnie lepszym dniem będzie niedziela. Wielu nie ma wolnych sobót, więc w niedzielę frekwencja powinna być wyższa.

Ad.3 i Ad.4 Wszystko zależy od ilości motocykli. Zamiast lansu może wyjść śmieszność, gdy w paradzie będzie brało udział pięć maszyn :wink:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damy radę, tu z FM, z 5 moto myślę będzie, z 5 shadowowców, z 5 korsarzy, z 5 znajomkow sciagne, moze jeszcze kilku sie dolaczy... na kilkanascie maszyn mamy szanse zadzialac. A jak sie w malym gronie uda to bedziemy sie rozrastac co impreza.

Dzien-dwa i dam info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie bym się z wami wybrał jeżeli nie macie nic przeciwko (gdyż jakimś zajebistym sprzętem nie jeżdże:) ) o ile tylko zdążę zrobić przegląd bo na włókniarzy mi sypnęli termin nie wcześniej niż koniec maja:( a na maratońską bez przeglądu ciut za daleko jechać:( jeszcze dam znać napewno. Pozdrawiam :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafelek: Dowiaduj się, i co chcą, i czy chcą byśmy zajechali.

szpiq: co tam sprzęt, choć byś skuterem latał to jak najbardziej... tymbardziej CeBRa

 

 

niby tak, lecz to tylko pies z f1 :) jak ja się będę prezentował na waszym tle :P hehehe tak jak mówię, jak tylko zrobię przegląd to napewno się przyłączę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max chłopaku, daj jakiś namiar na siebie (najlepiej tel.), mam możliwość załatwienia konkretnego sponsora, jak co to dzwoń do mnie 505180848, czasu za wiele nie zostało, to jest wielka firma i formalności nie załatwiają się z dnia na dzień, czekam

ja oczywiście przerzuciłem temat na wiadome 4um, więc można liczyć że będzie więcej moto

Edytowane przez Kamieniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dorzucimy jeszcze forum fazera i thundercata (fazer.motocykl.org ; thundercat.motocykl.org)

dam znać jak z odzewem.

oczywiście sam dołączam.

dzięki kamieniu za linka na wiadomym forum ;)

nie wiedzieć czemu, nie zauważyłem tego posta tutaj na FM...

Edytowane przez jaquzie

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 :>
http://sites.google.com/site/jaquzie/
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamieniu, zaraz do Ciebie dzwonię, to się zgadamy.

 

Yareck: Konkurować myślę nie będziemy, możemy ew. połączyć siły.

 

Po rozmowie z kilkoma znajomymi - sugestia jest taka, żeby zamiast jeździć po kilku domach skupić się na jednym-dwóch i tam zrobić coś konkretniej - prezenty, konkursy, pojazdóweczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...