Skocz do zawartości

Może zlot motorowerów?


Kubas17
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tego nie widzę, osobiście jak bym miał jechać 60 km/h przez 400 km w jedną stronę to bym kurwicy dostał :D Ale może ktoś lubi

 

Pomysł dobry ale ciężko będzie znaleźć uczestników.... lepiej w swojej okolicy robić zloty dla pierdziawek

Edytowane przez lionix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się coś takiego zrobić bo ludzie cały czas jak wiedzą że jest zlot to już gadają że będą jeździć ścigaczami niewiadomo jak szybko a my naszymi mniejszymi maszynami pokazalibyśmy im że tak nie jest..

 

Ps. Teraz zaczyna się robić ciepło więc może zrobilibyśmy taki zlot w miejscu gdzie jest jakiś zalew albo jezioro itp. I wtedy popływalibyśmy a potem w droge.

 

Jeżeli ktoś ma chęci na zrobienie takiego zlotu i będzie wstanie przejechac sporo kilometrów niech się wpisze zobaczymy ile będzie chętnych potem popatrzymy mniej więcej gdzie kto mieszka i ustalimy miejsce zlotu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubas17 ja znam nawet fajne miejsce :)

zalew w Czchowie ;d to jest nedaleko Nowego Sącza .

Ja bym mógł przyjechać ale nie tak strasznie daleko jak np 100 km ;p Bo jak by mi jeszcze motor padł w drodze to lipa . ;)

nooo to podsuwać jakieś fajne pomysły :D !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubas17 ja znam nawet fajne miejsce :)

zalew w Czchowie ;d to jest nedaleko Nowego Sącza .

Ja bym mógł przyjechać ale nie tak strasznie daleko jak np 100 km ;p Bo jak by mi jeszcze motor padł w drodze to lipa . ;)

nooo to podsuwać jakieś fajne pomysły :D !!

Ja też znam fajne miejsce Jezioro Białe Za chełmem w województwie Lubelskim

 

Jeżeli ktoś chce zlot niech pisze pomysły jakieś:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa nie znasz gdzieś bliżej Tarnowa ?? :)

Koło tarnowa nie znam zbytnio

 

Ano fajne miejsce, fajne, ale i tak mam o niego jakieś 100km.

No to 100km dasz rade cagivą

 

Ano fajne miejsce, fajne, ale i tak mam o niego jakieś 100km.

Ale zresztą ja też mam do tego miejsca około 100km ale dam rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile ją złożę :bigrazz:

 

a jaki masz motorower?

A co z twoją cagivą??

 

To ja was pogodzę, przyjedźcie do mnie do Tomaszowa, albo na Borki. Macie około 300 km więc po równo :D

A ty też byłbyś chętny na taki zlot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cięzko będzie sie dograć za bardzo rozrzucone forum :D

 

nie wiem tak myśle,,,,,,,,,,jakby coś wypaliło w promieniu 150km od sieradza (np tomaszów :D ) i byłaby niedziela lub sobota i ładna pogoda to w sumie bym sie zastanowił :D nic nie obiecuje ale jakieś kontakty zawsze sie przydadzą szczególnie z okolicy....

 

myślicie nad czymś konkretnie zorganizowanym jak np zlot motocyklowy że jakiś tam wstęp i żarcie jakieś atrakcje czy raczej zjeźdzamy sie, pijemy....soczek rzecz jasna i do domu ??

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...