Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szparunki występują jako część serwisowa i tak szparunek dla rocznika 1999:

- na przedni błotnik posiada numer 4XY-21570-00-00 lub 4XY-21570-10-00 koszt 123 dolary za 2 sztuki

- na zbiornik paliwa posiada numer 4XY-24240-00-00 lub 4XY-24240-10-00 koszt 266 dolarów za 2 sztuki

- na przednią owiewkę posiada numer 4XY-28390-00-00 lub 4XY-28390-10-00 koszt 109 dolarów za 2 sztuki

- na tylne kufry posiada numer 4XY-2840G-00-00 lub 4XY-2840G-10-00 koszt 81 dolarów na jeden kufer

- na tylny kufer centralny posiada numer 4XY-2840H-00-00 lub 4XY-2840H-10-00 koszt to 230 dolarów

co w sumie daje zawrotną sumę 890 dolarów, co w przeliczeniu daje (razem z kosztami wysyłki) na złotówki koszt ponad 4 tyś. złotych za komplet szparunków. Chyba gra warta świeczki żeby dorobić te szparunki w Polsce.

 

Na inne roczniki ceny kształtują się podobnie.

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, dzwiek Twojego motorka jest................, o wiem, meski. Ja tez jezdze na oryginałach i sa zbyt ciche. Trzeba bedzie cos pomyslec. Musze pastę kupic bo po zimie moje chromy maja jakiś dziwny biały osad. O naklejke pytałem, bo prubuje ustalic, czy moj był malowany, czy nie.

 

witam ja do chromów używam pasty automax a co do naklejki to taką też mam nawet próbowałem ją zdrapac ale jest pod lakierem

natomiast co do faktu czy miałeś maszyne malowaną to pewnie tak niestety większość sprowadzanych ze stanów maszyn była

malowana chyba że kupił ktos w okresie kiedy doloar był po 2 zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam problem dot .wymiany oleju w lagach. nie wiem co jaki czas, czy przejechane km kwalifikują olej lag do wymiany .

może ktoś mi podpowiedzieć

 

W serwisie powiedziano, że co pięć la powinno się zmieniać olej w lagach.

Edytowane przez Korsarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj z przodu 0,5 bara, z tyłu 4 bary

Dzieki Numanoid, ale z instrukcji wynika, że to ustawienie jest najtwardsze i nie wiem czy tyle ładować skoro śmigam sam. Zastanawiam się czy nie dać połowę z tego tzn. przód 0,25 bara a tył 2 bary. W tej chwili mam przód i tył zero bara i śmiga mi sie wyśmienicie, ale nie zamykam podestami zakrętów jak Harbuz czy Artur tylko jadę jak stara babcia meleksem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Numanoid, ale z instrukcji wynika, że to ustawienie jest najtwardsze i nie wiem czy tyle ładować skoro śmigam sam. Zastanawiam się czy nie dać połowę z tego tzn. przód 0,25 bara a tył 2 bary. W tej chwili mam przód i tył zero bara i śmiga mi sie wyśmienicie, ale nie zamykam podestami zakrętów jak Harbuz czy Artur tylko jadę jak stara babcia meleksem :biggrin:

Dasz ile będziesz chciał aby po równo.Jeśli jezdzi ci się dobrze na zero to tak jezdzij , ale gdybyś jechał w góry to dopompuj przód i z pasażerem tył,żeby nie nurkował w czasie podjazów pod górę.To jest tak jak z rowerem na amortyzatorach z przodu.Jad ąc pod górę ,przełączasz,blokujesz amorek na na twardszy.Mięko jest dpobrze w ruchu miejskim, na duże predkości i dalekie trasy ja pompuję . :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji jest:

przód od 0 do 0,5 bara

tył od 0 do 4,0 bara

w zalezności od upodobań kierowcy i pasażera :)

Sprawdziłem, osobiście, a najbardziej moja Evi :)

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tłumików to sie zgadzam, głosne sa meczące na trasie. Ale wlasnie po to wymyslili stopery, sprawdzone, dziala, mialem Virago 1100 na pustych wydechach. Alarmy w samochodach uruchamialy. Ale stopery zalatwialy sprawe. Cisnienie dymania musicie eksperymentalnie dobrac, kazdy pod wlasna dupe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę przyklejał chromowane listwy "łezki" na przedniej owiewce. Moglibyście podać mi ich orientacyne położenie w oryginale, mierząc np. od krawędzi ramki reflektora i chromowanej listwy podszybia?

Edytowane przez sawtom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę przyklejał chromowane listwy "łezki" na przedniej owiewce. Moglibyście podać mi ich orientacyne położenie w oryginale, mierząc np. od krawędzi ramki reflektora i chromowanej listwy podszybia?

 

Nie prościej Ci podjechać do mnie i samemu przymierzyć - zaznaczyć itd.

Daleko nie masz....

Np. Dziś jadę motorem do roboty - górny Mokotów. Na PW wysyłam Ci kontakt.

 

Dziś dostałem przesyłką kupione w poniedziałek spacerówki.

Założyłem i jestem bardzo zadowolony - jak na razie :)

Od razu inaczej się siedzi :)

Tak wyglądają: http://allegro.pl/show_item.php?item=2232462131

Jeździłem już na takich, tyle, że oryginalnych, teraz kupiłem podróbki - kasa.

Kupiłem też dodatkowe obejmy i założę maszty po dwóch stronach oraz dodatkowe ledowe lightbary.

Jak skończę operację, to się pochwalę.

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prościej Ci podjechać do mnie i samemu przymierzyć - zaznaczyć itd.

Daleko nie masz....

Np. Dziś jadę motorem do roboty - górny Mokotów. Na PW wysyłam Ci kontakt.

 

Dziś dostałem przesyłką kupione w poniedziałek spacerówki.

Założyłem i jestem bardzo zadowolony - jak na razie :)

Od razu inaczej się siedzi :)

Tak wyglądają: http://allegro.pl/sh...item=2232462131

Jeździłem już na takich, tyle, że oryginalnych, teraz kupiłem podróbki - kasa.

Kupiłem też dodatkowe obejmy i założę maszty po dwóch stronach oraz dodatkowe ledowe lightbary.

Jak skończę operację, to się pochwalę.

Witaj,z niecierpliwością czekam na fotki z tymi masztami , bo też miałem taki zamiar z zamontowaniem ich w swojej godzilli. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...