Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden z naszych Kolegów, zamiast mieć chromowaną listwę, to ma obszytą skórą.
Fajnie to wygląda.
Jest to alternatywa jeżeli listwa jest cała, a chrom zniszczony.
Polakierowanie w kolor nie wygląda najlepiej, ale skóra już załatwia sprawę J

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiemDyzio w ktoryms z postów o tym pisaliście. musiał bym zobaczyc...ale chyba jednak będę mimo wszystko "celował"w chromach...tam chyba najbardziej mi odpowiada i podoba się,... tylko cena :banghead: tych elementow powalająca



a w ogóle Dyzio to chciał bym do ciebie zawitac... jesli pozwolisz i czas będzie. porownac sprzety i posłóchać instoktarzu jesli mozna :-p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę problemu, zapraszam.
Moja Kochanka zimuje w garażu, poza Warszawą - działka, a dokładniej gm. Żabia Wola.
Spotykamy się (ja rzadko) co wtorek w Cafe66 na Prymasa 1000-lecia.
Lub u mnie na działce.
Są też zloty i czasami małe spoty tudzież jazda wokół komina :)
Wszystko przed Tobą ;)
Jest nas kilku w Vavatown, a reszta to przeważnie Dolny Śląsk i Podkarpackie., jest też Kolega z Piły i pewnie o kimś zapomniałem…
Kontakty do chłopków znajdziesz w:
http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/159433-venture-klubowa-pomoc-na-trasie/
Trochę temat zaniedbałem, ale oczywiście można go uzupełnić J
Możesz też odwiedzić:
http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/152403-i-ogolnopolski-zlot-yamaha-royal-star-venture-
oraz:
http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/115583-audio-w-venture/
Miłej lektury J
Pozdrawiam!
Dyzio

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat już był przerabiany. Ja banana chciałem pochromować, ale usunięcie starego chromu powoduję złe utrzymanie nowego. Krótko mówią drugi raz może wyjść nie najlepiej, albo wcale.

Taką odpowiedź dostałem od dziewczyny, która pracuję w galwanizerni.

Najprościej jest papier 400 na sucho usunąć wszystkie parchy i nakleić folie srebro. Wygląda dobrze.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja kupiłem banana stan idealny na ebay za 25$ wysyłka była droga ale za free na terenie stanów wiec wysłałem do kumpla w NY a on jak robił paczkę do domu to mi dołożył do niej.

Pytanie z innej beczki gdzie znajdę bezpiecznik do gniazda zapalniczki ktoś mi podpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki gdzie znajdę bezpiecznik do gniazda zapalniczki ktoś mi podpowie?

 

Na początek sprawdź te z lewej strony w boczku pod siedzeniem ale , nie pamiętam dokładnie ale nie wiem czy nie z prawej strony pod filtrem powietrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam szanownych kolegów.

 

Nie pamiętam czy się przedstawiałem czy nie więc się przedstawię :)

 

Łukasz z Łodzi na Yamaha Royal star Tour Deluxe 2009

 

Proszę o poradę jeśli ktoś się spotkał z podobnym problemem.

Mianowicie od motocykla okropnie czuć paliwem, tak na postoju jak i podczas jazdy, jak przyjeżdżam do domu to zona mnie nie chce znać tak cuchnę :)

Nie ma mowy o jeżdżeniu do pracy ....

 

Generalnie nie widać żadnych wycieków, dzisiaj zdjąłem zbiornik, przepatrzyłem wszystkie węże, opaski itp. - wszystko suche, zapach czuć ogólnie z obrębu gaźników. Jedyne co znalazłem to niewielka ilość oleju w air boxie.

 

Motocykl ma przebieg 19tyś więc bardzo niewielki, mam go drugi rok i generalnie od początku tak jest z tym zapachem benzyny, zanim go kupiłem prawdopodobnie stał dość długo (może koło dwóch lat)

 

ma ktoś jakie pomysła ? :)

 

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć

Proszę o poradę :)

Problem ze sprzęgłem które się ślizga a wygląda to tak że raz złapie uślizg a raz nie najbardziej jest to zauważalne na 5 biegu

Yamahę kupiłem rok temu i ślizgało się mocno wymieniłem olej na Castrol Power1 10W30 zgodnie z tym co jest na metce w kufrze i nastąpiła znaczna poprawa

przesimgałem cały sezon ale czasami to sprzęgło daje o sobie znać

Wiem że pewnie wymiana tarcz jest konieczna ale moje pytanie idzie dalej bo spotkałem kilka Ventek z podobnym objawem co jest w nich powodem że tak się dziej lub czy da się coś poprawić przy okazji wymiany tarcz aby po jakimś czasie nie pojawił się problem.

Czy powodem tego nie jest ta centralna sprężyna na koszu sprzęgłowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...