Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

II Artur II mój adres email poszedł na pw.Tour delux-a owszem można by z tego zrobić i by wyszło dużo taniej jednak to już nie to co venturka :icon_biggrin: Trudno powiedzieć co tam było ,czy oszabrowana z tego tyłu ,czy właściciel zdjął bo mu sie tak podobało,czy uszkodzony?Mniejsza z tym,bede sie starał uzupełnic braki.

Dyzio77przetrzymaj może prosze jeszcze tak z 1-1,5 miesc ta końcówke od manetki bo pewno ją wezme od Ciebie :)Co do manetek to mam nadzieje że nie bede potrzebował,bedą tamte w miare ok. Z tej strony co podałeś czy innych gdzie sa nowe części bede korzystał w ostaeteczności.Ja to standardowo biore tz używki przez konto ebay i płace paypal-em.Póki co orientuje sie w kosztach i dostępności,poczekam na moto,bede miał pewność co do faktycznego stanu a i zdarza sie że co tam pozbieraja pakuja do sakw/kufrów i tego nie wiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

II Artur II gdzie namierzyłeś tę aukcje, ja nie mogę jej znaleźć :banghead:

pozdr.

 

Faktycznie linki nie działają bo tamta Ventka została sprzedana. Pamiętam że była z 2006 roku i za lekko ponad 19 tys. W miedzy czasie jak podałem linki do otomoto to facet wycofał ofertę. A ja na jednym ze zdjęć wypatrzyłem drugi taki motor i napisałem maila do gościa, i nie myliłem się, faktycznie jest jeszcze jedna na sprzedaż. Tutaj cytat z e-maila którego otrzymałem:

 

"tak jest na zbyciu oplacony gotowy do rejestracji cena 8000zl moge wyslac wiecej zdjec

z Poważaniem :

F.H.U MOTORS Chojnice

tel.(+48)507 012 008

tel.(+48)608 682 780"

 

Poprosiłem o więcej zdjęć więc obadamy co to jest.

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widziales chromowany plastik podszybia jest wlozony za kufrem- oszczędziłeś trochę kasy

Tak tak ,zauważyłem to i antene za kufrem....mam nadzieje że bedzie tam jak dotrze do Polski :icon_rolleyes:

II Artur II zdjęcia doszły ,dzieki :notworthy:

Edytowane przez endrju71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

II Artur II mój adres email poszedł na pw

 

Poszły fotki na maila. Jak będziesz potrzebował jeszcze jakieś to pisz - tylko określ się co chcesz na zdjęciu i z jakiej perspektywy.

 

.Tour delux-a owszem można by z tego zrobić i by wyszło dużo taniej jednak to już nie to co venturka :icon_biggrin:

 

Noo, i to jest słuszna postawa :-P

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio77przetrzymaj może prosze jeszcze tak z 1-1,5 miesc ta końcówke od manetki bo pewno ją wezme od Ciebie :)Co do manetek to mam nadzieje że nie bede potrzebował,bedą tamte w miare ok. Z tej strony co podałeś czy innych gdzie sa nowe części bede korzystał w ostaeteczności.Ja to standardowo biore tz używki przez konto ebay i płace paypal-em.Póki co orientuje sie w kosztach i dostępności,poczekam na moto,bede miał pewność co do faktycznego stanu a i zdarza sie że co tam pozbieraja pakuja do sakw/kufrów i tego nie wiadać.

 

Końcówka leży już u mnie od około dwóch lat i może leżeć dalej ;)

Co do manetek, to niedługo wystawię je na allegro – aukcja grzecznościowa dla Kolegi.

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może to nie Ventura ale zbajerowany Royal Star , paczyłeś po Vin-ie

 

To też nie wygląda jak Yamaha Venture a nią jest :icon_mrgreen:

http://photos02.otomoto.pl/photos/original/M3/00/70/M3007077_1.jpg

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może to nie Ventura ale zbajerowany Royal Star , paczyłeś po Vin-ie

Privat nie nie,to nie Royal Star,to na pewno Ventura :icon_biggrin:

 

Koledzy jest taka sprawa...pokazałem swoją venture kumplowi-też zmienia moto- i spodobała mu sie :icon_razz: Póki co rozglada sie w kraju i zwrócił uwage na tą http://moto.allegro.pl/yamaha-xvz1300-venture-2007r-zarejestrowany-i2024898956.html

 

 

Czy ktos widział ją osobiście albo wie od kiedy wisi na alledrogo?

Edytowane przez endrju71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Privat nie nie,to nie Royal Star,to na pewno Ventura :icon_biggrin:

 

Koledzy jest taka sprawa...pokazałem swoją venture kumplowi-też zmienia moto- i spodobała mu sie :icon_razz: Póki co rozglada sie w kraju i zwrócił uwage na tą http://moto.allegro.pl/yamaha-xvz1300-venture-2007r-zarejestrowany-i2024898956.html

 

 

Czy ktos widział ją osobiście albo wie od kiedy wisi na alledrogo?

 

Nie wiem czy to ta, ale już taką (kolory) widziałem na alledrogo.

Powiedz Koledze, niech ją sprawdzi w Carfax i AutoCheck wyda na to od 25 do 100 złotych, ale będzie miał cały opis motoru jak i kiedy opuścił USA lub Kanadę ewentualnie jakiś inne Państwo.

Cena przystępna, nawet powiem, że tanio, jak za ten rocznik przy aktualnym kursie walut.

Zdjęcia stare, i nie chodzi mi tu o datę, ale widzę kwitnący bez czy coś tam…

Zbiornik i przedni błotnik są w jednym kolorze i nie mają szparunków, a chyba powinny mieć...

Poza tym widzę wpis, cyt: „w ofercie inne motocykle”, więc może sprzęt nie jeździł dużo w kraju.

Edytowane przez Dyzio77

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Privat nie nie,to nie Royal Star,to na pewno Ventura :icon_biggrin:

 

Koledzy jest taka sprawa...pokazałem swoją venture kumplowi-też zmienia moto- i spodobała mu sie :icon_razz: Póki co rozglada sie w kraju i zwrócił uwage na tą http://moto.allegro.pl/yamaha-xvz1300-venture-2007r-zarejestrowany-i2024898956.html

 

 

Czy ktos widział ją osobiście albo wie od kiedy wisi na alledrogo?

 

Ta Ventka wisi już co najmniej pół roku. Pamiętam to pierwsze zdjęcie nad brzegiem wody. No chyba że się mylę. Zwróć uwagę na kolorystykę, ona była dwukolorowa. Obecnie zbiornik paliwa jest jednokolorowy, przedni błotnik również, rysy na centralnym kufrze.

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

II Artur II Dyzio77oczywiście sam też od razu zwróciłem uwage na zbiornik i błotnik że jednokolorwy(a musi byc dwu w oryginale)że brak na zbiorniku podpięcia sie pod interkom.Także moto na pewno po mniejszych /wiekszych przejściach i to sie potwierdziło ,ten sprzedawca przesłał kumplowi zdjęcia aukcyjne i sam powiedział że to było malowane.Po tych zdjęciach moto nie wyglada źle.Ta cena rzeczywiścei atrakcyjna że aż może za bardzo atrakcyjna.Nam bardziej chodzi o stan techniczny a to ocenić można tylko na żywo.Sam sprzedawca jak mówi prawie wcale nie jeżdził,to czy radio, cb działa nie wie bo sie za bardzo nie zna :blink:.A tu kurcze ponad 500 km do niego :unsure: Jeśli rzeczywiścei wisi ponad pół roku to widać chetnych za bardzo nie ma mimo takiej ceny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ten motor nie jest specjalnie sprzedawalny.

Maciejki motor stał około roku z tego co mówił.

Mój obserwowałem prawie rok i też czekałem na spadek ceny.

W tym przypadku sprawdza się powiedzenie, że każda potwora znajdzie swojego amatora, ewentualnie, że to Klient ustanawia cenę, a nie sprzedający ;)

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Ventka wisi już co najmniej pół roku. Pamiętam to pierwsze zdjęcie nad brzegiem wody. No chyba że się mylę. Zwróć uwagę na kolorystykę, ona była dwukolorowa. Obecnie zbiornik paliwa jest jednokolorowy, przedni błotnik również, rysy na centralnym kufrze.

 

Patrząc po datowniku w prawym dolnym rogu na zdjęciach to motocykl jest do sprzedania od jakichś 2 lat.

Cała reszta tak jak pisze Artur.

Edytowane przez Marsinus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Koledzy! Witaj Endrju71. Gratuluje zakupu Venturki (bo to na pewno Ventka Privat :icon_biggrin: widać logo na kufrach) Po emblematach na zbiorniku paliwa widać, że to rocznik 2009 lub 2010. Od roku 2009 Ventki miały emblemat z napisem "Star*>". Jest śliczna, ale dopiero jak ją zobaczysz na żywca będziesz wiedział co masz. Możliwe, że miała lekkie pukniecie w kufer, albo właściciel go komuś sprzedał. Widać, że leżała na lewej stronie bo na wgięte oba gmole oraz pękniętą owiewkę filtra powietrza po tej stronie. Tylni gmol naprostujesz bez problemu, ale przedni zabierze Ci sen z powiek. Musisz perfekcyjnie go naprostować bo uchwyty nie będą pasowały do otworów w owiewce, a do tego gmola przymocowane jest dodatkowe oprzyrządowanie i drugi "ukryty" klakson. Mała krzywizna nie pozwala na równe zamocowanie owiewki w otworach gmola. Ale jest to spokojnie do naprostowania, jak nie pójdzie na zimno to spróbujesz na gorąco potem najwyżej dasz gmol do chromowania.

 

Zauważyłem, że jesteś w grupie VTX. Mam pytanie: Czy śmigałeś Hondą VTX a jeżeli tak to jak to moto leci? Pytam z ciekawości. Chorowałem kiedyś na VTX-sa dopóki nie zobaczyłem Ventury, jednak dalej czuję do niego mały sentyment

 

Co do tej niebieskiej Ventury, którą oglądacie to uważam ,że coś z nią jest nie tak. Musi mieć jakiś mankament skoro od tak dawna ma bardzo niska cenę a nikt nie odważył się jej zakupić.

Edytowane przez forrest2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...