Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ja po prośbie czy ktoś z was wymieniał lub regenerował amortyzator centralny.Mój ma przecieki , i nie wiem czy jak olej wykapie to dobić powietrza i to wystarczy bez ojeju . Wyczytałem na forum że podobny problem miał Korsarz,

Zbysio ja poradziłeś sobie z tematem tego amorka ?pytam bo mój tez zaczyna przeciekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę przemyśleń z tras po kraju podzielę się z Wami, sezon na dobre rozpoczęty wysyp zlotów i wszelkiej maści spotkań kilka zaliczonych i taka refleksja nigdzie nie spotkałem VENTURKI na każdym sam jak palec- trochę przykro . niech ktoś mądry mi to wyjaśni czemu nie możemy, lub nie chcemy się znać- spotkać przecież te maszyny są stworzone do pokonywania tras. 50 km wkoło komina to szczyt możliwości? dopadła mnie gorycz samotności dziś na kolejnym zlocie - ech

Witam,

Maciejka, masz 110% racji, w samej tylko Warszawie jeżdżą cztery Venturki, jednego właściciela poznałem, z drugim rozmawiałem na światłach i zaprosiłem na Forum, ale…

Dzwoniłeś do mnie 28 czerwca, tyle, że ja właśnie wróciłem z Krety i mam jeszcze tydzień wolnego. Od jutra będę na działce, wiec jak masz czas i ochotę, to podjedź – powalczymy z klaksonami.

Wpadłem na takiego pomysła, co by się przejechać w jeden dzień do Ciechocinka na tężnie.

Co Ty na to?

Może Ktoś będzie chętny i się podłączy?

(dziś podjadę do roboty po grafik, to będziemy się mogli umówić)

Pozdrawiam Wszystkich!

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie

Witam,

Jak mam być szczery, to chyba jesteś jedyny, który pomyka taką Venturką.

Jak masz pytania techniczne, to zadzwoń do Adama Wujakowskiego +48784566161, On ma serwis motocyklowy w Warszawie przy ul. Ordona 2A, a wcześniej był wiele lat pracownikiem serwisu motocyklowego Yamaha Motor Poland. Ma Gość dużą wiedzę i dostęp do materiałów w ASO. Myślę, że pomorze Ci i szczerze doradzi, tak koledze ze szczecina o ile dobrze pamiętam.

Jak masz coś specjalnego, to poproś Go o e-mail i wtedy zadasz Mu serię pytań.

Został On mi polecony przez znajomego z Yamahy i jestem zadowolony z Jego usług.

Pozdrawiam!

Dyzio

Ps. Gdybyś potrzebował sprowadzić rzeczy z USA, to Koledzy z Forum zamawiają wspólne paczki lub skontaktuj się z Wojtkiem z Polkom w Ożarowie Mazowieckim www.motomoto.pl Sprowadzi Ci wszystko co jest dostępne w USA.

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbysio ja poradziłeś sobie z tematem tego amorka ?pytam bo mój tez zaczyna przeciekać?

Robertus z tego co wiem to jest tylko jedna firma która regeneruje ,firma jest z Gdańska . Koszt to ok 400 zł ,zrobili chyba dobrze nie kapie jak będziesz zainteresowany to daj znać prześle Ci adres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie Maciejka, gratulacje!
Musisz teraz zgrać materiał dla potomnych ;)
* - mi link działa ;)

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robertus z tego co wiem to jest tylko jedna firma która regeneruje ,firma jest z Gdańska . Koszt to ok 400 zł ,zrobili chyba dobrze nie kapie jak będziesz zainteresowany to daj znać prześle Ci adres

dzwoniłem dzisiaj do firmy nagengast....to u nich to regenerowałeś? koszt właśnie 400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździ ktoś Venturą I Generacji, czy szukać w innej części forum - bo to tak naprawdę inny motocykl (kredens a`la Goldwing). Pytam bo nabyłem taki sprzęcik leciwy bo z 1992 roku ale w przyzwoitym stanie. Mam parę pytań odnośnie tego wehikułu.

Nie wiem czy tu jest na forum ale Rumcajs Prezydent Orzeł biały poznań jeździ na Ventce z 97r zagadaj na ich forum http://bialyorzel.org/forum/index.php?sid=f9423d32f58b34fe1a28cf8db695bc84

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak mam być szczery, to chyba jesteś jedyny, który pomyka taką Venturką.

Jak masz pytania techniczne, to zadzwoń do Adama Wujakowskiego +48784566161, On ma serwis motocyklowy w Warszawie przy ul. Ordona 2A, a wcześniej był wiele lat pracownikiem serwisu motocyklowego Yamaha Motor Poland. Ma Gość dużą wiedzę i dostęp do materiałów w ASO. Myślę, że pomorze Ci i szczerze doradzi, tak koledze ze szczecina o ile dobrze pamiętam.

Jak masz coś specjalnego, to poproś Go o e-mail i wtedy zadasz Mu serię pytań.

Został On mi polecony przez znajomego z Yamahy i jestem zadowolony z Jego usług.

Pozdrawiam!

Dyzio

Ps. Gdybyś potrzebował sprowadzić rzeczy z USA, to Koledzy z Forum zamawiają wspólne paczki lub skontaktuj się z Wojtkiem z Polkom w Ożarowie Mazowieckim www.motomoto.pl Sprowadzi Ci wszystko co jest dostępne w USA.

Dzięki za namiary. Faktycznie nabyłem jakis wymierający gatunek - nigdzie nie moge znaleźć uzytkowników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomprz jak byś chciał pogadać to zapraszam do nas na zlot http://www.zlotymotocyklowe.pl/zlot/1448-65-lecie-Mkm.html

Rumcajs na swojej Ventce będzie to się zgadacie z tego co ja wiem to w tym modelu tylo tankujesz i jeździsz :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...