Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. :)

 

Od kilku tygodni jestem właścicielem Y. Venture 1300 2007r. Kupiłem jako idealną od motocyklisty. Chciałbym zapytać czy ktoś jest z moich okolic. Kępno, Ostrów Wlkp. Chciałbym porównać kilka rzeczy bo trochę mnie niepokoją.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy nowego Venturowicza :)
Pisz, dzwoń, a jak coś, to wsiadaj na swoja Kochankę i autostradą dlako do nas nie masz :)
W Pile masz Kolegę z Ventką.
Pozdrawiam!
Dyzio

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. :)

Witam wszystkich Venturowców.

Od kilku tygodni jestem posiadaczem tak owej maszyny. 2007r. Chciałbym porozmawiać z kimś kto ma doświadczenie w jeździe tym motorem . Są sprawy które odbierają mi przyjemność z jazdy.

Proszę o kontakt 698 095 735. Mieszkam w Kępnie. (wielkopolska). Może ktoś jest z okolicy.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym porozmawiać z kimś kto ma doświadczenie w jeździe tym motorem . Są sprawy które odbierają mi przyjemność z jazdy.

 

 

Rany Łui to brzmi strasznie pisz co Ciebie i Twój motocykl boli może jakoś pomożemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam koledzy
Dziękuje za sugestie i pomoc w stworzeniu dodatkowej lampy stop. Stworzyłem coś takiego czyli STOP oraz światłą pozycyjne i kierunki. Jeśli ktoś będzie zainteresowany aby coś takiego samego zrobić służę pomocą i radą .
Pozdrawiam

post-23348-0-21654200-1463663242_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć Wszystkim.

Wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem Ventury z 2005r.Tak że będzie jedna czarnula więcej śmigała po śląsku. Widzę że tu niezła kopalnia wiedzy na temat tego modelu.

Przy okazji mam 2 pytania:

1. Czy świst silnika podczas przyspieszania to norma???( w v-starze takiego dźwięku nie było)

2. Może ktoś chce odsprzedać oryginalne nie wiercone wydechy??( mam BUB są fajne ale na wyprawy chciał bym mieć oryginały.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zamieszczę jakieś bliższe informacje, które znalazłem:
14055027_517394168450403_847919099052330

HARMONOGRAM AMERICAN DAY#6
11:00 Oficjalne otwarcie
11:00 Wyjazd na Mazovia Run
12:45 Pokaz palenia gumy
13.00 Koncert Artur Temczuk
14:30 Pokaz klubu Lowrider Polska
15:00 Prezentacja uczestników konkursu Mini Miss Pin-up
15:00 Powrót z Mazovia Run
15:15 Koncert Singin' Birds
16:30 Parada - przejazd ulicami Warszawy
17:30 Pokaz palenia gumy
18:00 Rozstrzygnięcie konkursu Mini Miss
18:10 Pokaz/lekcja tańca (Marek Gozdecki)
18:30 Koncert Jerry's Fingers
20:00 Fire Show w wykonaniu Psychodolls
20:15 Pokaz burleski Pin Up Candy
20:25 Rozstrzygnięcie konkursu Best Bike i Best Car
20:35 Koncert Blueberry Hill
21:50 Pokaz burleski Pin Up Candy
22.00 Fire Show w wykonaniu Psychodolls

Może się ktoś wybierze ? Ja będę

Wjazd: 10zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim.

Wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem Ventury z 2005r.Tak że będzie jedna czarnula więcej śmigała po śląsku. Widzę że tu niezła kopalnia wiedzy na temat tego modelu.

Przy okazji mam 2 pytania:

1. Czy świst silnika podczas przyspieszania to norma???( w v-starze takiego dźwięku nie było)

2. Może ktoś chce odsprzedać oryginalne nie wiercone wydechy??( mam BUB są fajne ale na wyprawy chciał bym mieć oryginały.)

Nie wiem czy świst to norma ale w mojej byłej i kolegi też świstało

na aledrogo ostatnio ktoś wystawiał oryginalne kominy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegów. Dawno nie zaglądałem na FM z powodu braku czasu, ale potrzebuje Waszej opinii na temat oleju silnikowego który zamierzam wlać do Ventki tj. VALVOLINE a konkretnie DuraBlend 4T 10W40. Czy ktoś z Was ma ten olej w Ventce?. Czy są różnice w pracy silnika? Ale fajnie Was znowu widzieć. Witam również nowych kolegów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Dzięki za opinie.

Do świstu zdążyłem się już przyzwyczaić chociaż jeżdżę nią od miesiąca jak na razie zrobiłem 3,5tyś km bezawaryjnie z tego 2,8tyś po Alpach. Mega wygodna bestia.

Jedynie przestała świecić kontrolka 5 biegu. Macie propozycję gdzie zajrzeć co się mogło stać?

post-83627-0-95949700-1473076569_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...