Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem do gościa z Katowic (namiar podał Maniek1z) - z rozmowy telefonicznej wyczułem że facet jest kompetentny - i wie o czym mówi dla tego zdecydowałem się po świętach podjechać do niego z przestrojeniem CB (z rozmowy wynika że FM też nie był by dla nich problemem). Co do ceny - 45 zł standard przy zwykłym radyjku plus dodatkowo za rozebranie i złożenie (bo radio jest pod kufrem) więc wiadomo o co chodzi. Jakbyś wcześniej przestroił u tego gościa z Krakowa to napisz czy warto do niego uderzyć.

Wszystkim na forum życzę spokojnych i radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego oraz żebyśmy mogli za rok o tej porze w tym samym gronie co dziś (a nawet powiększonym) mogli złożyć takie same życzenia.

byłem u tego chłopaka w Krakowie w sobotę,lało jak chol.... ,warunki u niego kiepskie stałem moto na chodniku ,chłopak młody ,straszny dłubacz ,widział takie radio pierwszy raz ,ale w końcu udało mu sie dobrac odpowiednie elementy do wlutowania i przestroił ,myślę że następne takie radio zrobi w kilka nascie minut,co do ceny to wziął 120 zł,powiedziałem mu że mogą być następni chętni do przestrojenia.Podaję telefon -Piotrek 793 381 418 ,Kraków ul Armi Kraków 67

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BYł ktoś z naszych dziś na Kalwarii Pacławskiej na rozpoczęciu sezonu , bo kilka VENTUREK widziałem ??

Byłem też widziałem .Moze jakieś spotkanie podkarpackie zrobimy żeby sie poznać bo będziemy latać na zloty i się na forum pytać kto gdzie był :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem też widziałem .Moze jakieś spotkanie podkarpackie zrobimy żeby sie poznać bo będziemy latać na zloty i się na forum pytać kto gdzie był :cool:

Jak się poskładam to jak najbardziej :)

Na razie to mogę Bejcą przylecieć ale też ma owiewki :)

 

Na Kalwarę nie dojechałem :( zdegustowała mnie sobotnia pogoda. Zawsze wybieramy się w sobotę jeżdzimy po okolicy ,wieczorem odmóżdzanie , spanie w domu pielgrzyma na drugi dzień impreza, obiad u braciszków i późnym popołudniem powrót do domu zakamarkami z obowiązkową kawą Pod semaforemw Dynowie. Jednak tegoroczna aura nie pozwoliła na tego typu wypad. Zwłaszcza ,że miałem dość po wycieczce w wielką sobotę nieźle mnie spucowało pod Sanokiem.

Edytowane przez slaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się poskładam to jak najbardziej :)

Na razie to mogę Bejcą przylecieć ale też ma owiewki :)

 

Na Kalwarę nie dojechałem :( zdegustowała mnie sobotnia pogoda. Zawsze wybieramy się w sobotę jeżdzimy po okolicy ,wieczorem odmóżdzanie , spanie w domu pielgrzyma na drugi dzień impreza, obiad u braciszków i późnym popołudniem powrót do domu zakamarkami z obowiązkową kawą Pod semaforemw Dynowie. Jednak tegoroczna aura nie pozwoliła na tego typu wypad. Zwłaszcza ,że miałem dość po wycieczce w wielką sobotę nieźle mnie spucowało pod Sanokiem.

WITAM PANOWIE POGODA BYŁA NIEZŁA WYJECHAŁEM ZE STALOWEJ WOLI ZA JAROSŁAWIEM TROSZECZKĘ POKROPIŁO ALE WYPAD OKAZAŁ SIĘ BARDZO FAJNY W SUMIE WIDZIAŁEM CZTERY VENTURKI A WRACAJĄC DOTEMATU SPOTKANIA NA PODKARPACKIM TO

JA SIE PISZĘ. POZDRAWIAM

 

PANOWIE POMÓZCIE RADIO CB MP3 WSZYSTKO ŁADNIE DZIAŁAŁO A OD KILKU DNI WSZYSTKO GRA TYLKO CICHO USAWIAJĄC NA MAXA GRA BARDZO CICHO OPRÓCZ CB ONO DAJE DZWIEK BARDZO MOCNY NORMALNY ,Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA DOBRĄ RADĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów!!

LEWEL. Jeżeli bym mógł zasugerować to z tego co piszesz masz MP3 rozumiem że emulator. Jeżeli tak to odepnij go i sprawdź czy głos wrócił. Jeżeli bez zmian to widzę tylko 2 rozwiązania. 1. to padła końcówka mocy. 2 może gdzieś na stykach pod czaszą się któraś wtyczka DIN poluzowała. A wyprzedzając pytanie dlaczego CB hula normalnie. to pewnie ma swój wzmacniacz.

Pozdrawiam i życzę miłego gmerania przy buteleczce browarka.



Jeszcze jedno LEWEL. Napotkałem się na twojego posta chyba stronę wcześniej. Piszesz że ściąga ci księżna w lewo. Wiesz co!!! Ja miałem taki przypadek jak kupiłem Draga 650. Przyczyną były opony które na pierwszy rzut oka wyglądały na dobre, ale jak się przyjrzałem to okazało się że są kanciate. Po wymianie opon problem zniknął.

Ps.

Mam do sprzedania oryginalną zmieniarkę CD wraz z kablem do Venturki. Wymontowałem bo kupiłem w Hiszpanii emulator MP3. Jeśli by ktoś był zainteresowany to służę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem też widziałem .Moze jakieś spotkanie podkarpackie zrobimy żeby sie poznać bo będziemy latać na zloty i się na forum pytać kto gdzie był

 

Jak najbardziej , trzeba tylko ustalić termin i miejsce , ja jestem za . Może gdzieś w bieszczadach ?? na początek ? mysle że jakieś miejsca noclegowe się znajdą jeżeli wcześniej coś ustalimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...