Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,udanej nocy życzę :)

Panowie,w związku że Viki w powietrzu czeka na nowe kapcie chciałem przy okazji wymienić olej w lagach

według serwisówki ma być 5WT a kleś w sklepie zaleca mi 10WT że taki będzie lebszy co o tym sądzicie ??

i druga sprawa czy wlewać 553ml czy troszkę mniej bo pewnie wszystko nie spłynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ubytków to muszą być naprawdę niewielkie na przestrzeni kilku lat? :) Po to są uszczelniacze.

Co do oleju to jak było zalecane 5 w nalałem 15 i łeb myślałem, że odleci. Takie twarde zawieszenie. Wiem, że 10 to nie 15, ale ja osobiście nalałbym go z jakieś 50-100 gram mniej. Jest inna twardość oleju i nie ugniata się w tej przestrzeni która zostaje. Miałem tak w marudzie. Po zlaniu wszystko było ok.

Co do płukania to płukałem o ile dobrze pamiętam naftą. Wlewałem przez zaworki powietrzne w górnej części. Strzykawka i cienka rurka. Wypłukało wszystko.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy Ventury !

Właśnie postanowiłem sie zalogowac gdyż w 2013 końcem roku zakupiłem w USA ta piekna maszynę z 2000r w wersji MILENIUM wczesniej śmigałem HondaVTX.

Dzęiki waszym wpisom na forum które uważnie czytałem udało mi się poznac i doprowadzić moja venture do stanu i wyglądu którym mogę się już pochwalić. Pozdrawiam wszystkich i służę pomocą

Edytowane przez MarQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy Ventury !

Właśnie postanowiłem sie zalogowac gdyż w 2013 końcem roku zakupiłem w USA ta piekna maszynę z 2000r w wersji MILENIUM wczesniej śmigałem HondaVTX.

Dzęiki waszym wpisom na forum które uważnie czytałem udało mi się poznac i doprowadzić moja venture do stanu i wyglądu którym mogę się już pochwalić. Pozdrawiam wszystkich i służę pomocą

No to sie chwal. Foty zapodaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie co do oleju do lag to ja osobiście wlałem 10 z dokładnością co do ml i nie dobijam powietrza i jest ok tak jak wcześniej na 5 z powietrzem co do płukania to rozbierałem lagi przy okazji wymiany łożyska główki ramy jakoś nie było specjalnie dużo syfu a płukałem benzyną ekstrakcyjną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było czau na foty ale coś na szybko o ile się coś uda tu wstawić.

A przy okazji o co chodzi z tymi mikrofonami do CB radia ja usilnie próbuje podłączyć zestaw OHS 500 ale tylko mam głos w słuchawkach a mikrofon milczy

post-74287-0-40210900-1389115595.jpg

Edytowane przez MarQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było czau na foty ale coś na szybko o ile się coś uda tu wstawić.

A przy okazji o co chodzi z tymi mikrofonami do CB radia ja usilnie próbuje podłączyć zestaw OHS 500 ale tylko mam głos w słuchawkach a mikrofon milczy

Papierz super...gratulacje...:)

 

Panowie mam pytanie pomalutku idzie nowy sezon czeka mnie wymiana oponek a felgi mam w kiepskim stanie czyli lakier się złuszczył i są nieciekawe polerować czy może ma ktoś inny patent jak je wyczyścić ? i może jeszcze jakie oponki polecacie pewnie temat już był ale warto go odnowić śmigałem już na Danlopach nie bardzo mi leżą a co sądzicie o continetalach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...