Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, no właśnie nie wygląda to dobrze - właśnie sprawdzałem i zarówno Racibórz jak i Ostrava ma prognozy na deszczowo na jutro. Na pewno będzie pochmurno i nawet jak sie wyruszy i dojedzie na sucho to potem może być mokro a impreza wymaga raczej dobrej lub średniej pogody. Wszystko dzieje sie na polach i łąkach wokół lotniska... Chyba będzie trudno tym razem na moto, dopiero w przyszłym tygodniu ma byc nieco mniej deszczowo.

Co myslicie?

 

W sumie to jak sie jedzie Venturką to nawet sie nie moknie, więc jak nie Ostrava NatoDeys to może tak jakoś pośmigamy popołudniu?

Edytowane przez bobi71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję teraz ustalić jakieś miejsce spotkania na wszelki wypadek, jutro rano około 9.00 zobaczymy jak to będzie wyglądało i dogadamy jedynie godz spotkania, według http://www.meteo.pl/ po godz 9.00 powinno być już w miarę znośnie bez opadów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Katowicach rzeczywiście prognozy wyglądają lepiej, ale południe i Ostrava wlasnie ma pozniej padac. Chyba pozostanie samochód albo inne pomysły. Od niedzieli ma juz być bezdeszczowo przez cały tydzień. Ja pomyśle jeszcze rano, bo i tak szybciej jak ok 10-11:00 sie nie wyrwę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas tez chwilowo nie pada, ale widząc pogodę moja kochana żona załatwiła mi młodszego syna z kolegą na wyjazd więc niestety muszę jechać samochodem :(

Za jakieś 30min jedziemy więc katamaranem. Jakby kto z Was się wybierał moto lub inaczej to zdzwońmy się na miejscu. Może chociaż bez moto się poznamy tym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów sezon prawie się kończy ( u mnie na pewno po ostatnim wypadzie w Polskę wyszło mi płótno z tylnej oponki) zjechana na maxa...mam pytanie ?na jakiś oponkach śmigacie w Venturce ,jak miałem Royalkę Tuer to śmigałem na Danlopach i nie mam dobrego zdania , dwa sezony śmigałem też na Continetalach i byłem zadowolony czeka mnie wymiana pewnie założę Continetale ale chętnie posłucham innych opinii.

 

Pozdro Mario Bytów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...