Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

więcej o cb masz na tej stronce http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/115583-audio-w-venture/page-5?&

ja osobiśćie jestem zadowolony z gościa z katowic a zestaw z łodzi mi coś nie działa muza fajnie gra ale cb nie mogę nadawać jak już pisłaem na w/w forum na innym zestawie całkeim nieźle a namiary to Katowice ul Kępowa co do nr to nie jestem pewny ale to chyba 24 jeden minus muszisz być motocyklem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więcej o cb masz na tej stronce http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/115583-audio-w-venture/page-5?&

ja osobiśćie jestem zadowolony z gościa z katowic a zestaw z łodzi mi coś nie działa muza fajnie gra ale cb nie mogę nadawać jak już pisłaem na w/w forum na innym zestawie całkeim nieźle a namiary to Katowice ul Kępowa co do nr to nie jestem pewny ale to chyba 24 jeden minus muszisz być motocyklem

Dzięki wielkie koledzy>

Dzisiaj pojeździłem po mojej zapadłej dziurze no i niestety w jelonce niema mocnego co by mi to radyjko przestroił. Trudno. Poszukam schematu i może wtedy się uda. A jak nie to w przyszłym sezonie myknę do Katowic w ramach wycieczki i przerobię. A tak w ogóle to gdzie się mikrofon podłącza aby nadawać na CB. Czyżby pod gniazdo intercom czy w kaseciaku na czaszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mario już dwa razy bylem u was w Bytowie na otwarciu sezonu ale Ciebie na venturce nie widziałem. Znam tam paru chłopaków ,może za rok i my się spotkamy jak nie w Bytowie to może w Karlinie bo Bytów przyjeżdża do nas na otwarcie .No to do spotkania hel

 

Szkoda Marsinus ze nie bede mugl do dojechac do Bornego chociaz mam tylko 80 km,ale w tych dniach planujemy wyjazd za zachodnia granice.Planujemy zwiedzic wyrzutnie v 2.Nastepnym razem gdy bedziesz w moich okolicach daj znc moze wtedy sie uda hej

 

Cześć Marsinus szkoda ze nie będę mógł dojechać do Bornego chodziarz mam tylko80 km,ale w tych dniach planuje z kolegami wyjazd do Niemiec planujemy zwiedzić wyrzutnie rakiet v 2 .Może następnym razem gdy będziesz w moich okolicach to daj znać hej

Siema Zbysio jak u nas byłeś w Bytowie na mszy to ja na pewno Ciebie widziałem była tylko jedna Venture na mszy a ja stałem zaraz na rogu i kierowałem ruchem ( zawsze tam stoje )i nie miałem jeszcze Venturki tylko Royal Star Tuer Deluxe czarna w pierwszym szeregu stoi (stała zawsze )...:) teraz za rok będzie stała Venturka...:)

pozdro Mario Bytów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By nadawać musisz się podłączyć pod gniazdo, które dla ciebie jest na zbiorniki, a dla plecaczka po lewej stronie pod siedzeniem. Podłączyć najlepiej zestaw by korzystać z innych udogodnień.. W ramach wyprzedzenia kolejnego pytania to nadawać możesz po naciśnięciu przycisku na osłonie lewej manetki, W innych moto ten przycisk służy do sygnalizacji długimi światłami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By nadawać musisz się podłączyć pod gniazdo, które dla ciebie jest na zbiorniki, a dla plecaczka po lewej stronie pod siedzeniem. Podłączyć najlepiej zestaw by korzystać z innych udogodnień.. W ramach wyprzedzenia kolejnego pytania to nadawać możesz po naciśnięciu przycisku na osłonie lewej manetki, W innych moto ten przycisk służy do sygnalizacji długimi światłami.

Dzięki. Tak myślałem że to te gniazda. Rozebrałem dzisiaj też czaszę i sprawdziłem jakie mam radio FM. No i chyba nie da się przerobić bo nie ma tam żadnej zworki do przestawienia o których pisali na innych forach. Ale z tym da się żyć. Ale CB to nie odpuszczę bo to już u mnie prawie pasja że CB ma hulać, tym bardziej że CB radio posiadam nieustannie od 1989 roku jak tylko się pojawiły kluby. Jeszcze w PAR trzeba było się rejestrować. Ale teraz to to wszystko tak się wykruszyło że nawet niema mi kto tego u nas przestroić.

Pozdrawiam i dziękuję za podpowiedzi.

Ps. Właśnie znalazłem schemat do CB radia model Clarion JC-215R. Jak ktoś potrzebuje to służę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam MACKW!
Gratulacje!
Pozdrawiam!
Ps. Widzę, że trochę ciężko będziesz miał z przyjazdem na zlot ;)

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze na zlot troszke daleko, ale czytam juz to forum od kwietnia i duzo sie od was dowiedzialem o tym moto. Przesiadam sie z Roadstar 1700 i szkoda mi tylko tego silnika bo pieknie chodzi :)



Mam pytanko czym pompujecie zawieszenie - czy kompresor do kol - taki na stacjach benzynowych jest bezpieczny - u mnie dolaczony do narzedzi miernik pokazuje zero we wszystki - jeszcze sprawdze innym miernikiem i jak tak bedzie trzeba bedzie cos dopompowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam walę z kompresora, oczywiście z umiarem ;)
Tak samo myję na myjni ciśnieniowej, tyle, że zimne moto!!!

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

mam kolejna propozycję na spotkanie na południu. W dniach 21-22.09 (sob-niedz) odbywa sie niezła i coroczna impreza militarna u naszych południowych sąsiadów i to całkiem blisko bo w Ostravie. To dni NATO, pokazy lotnicze, czołgi i takie tam z wielu krajów. Byłem ze 2 lata temu katamaranem z dzieciakami i było super ale kupa samochodów i nastalismy się z 2 godziny w korku do wjazdu na ogromne parkingi. Oczywiście chłopaki na moto wbijali bez kolejki i az mnie skręcało w pojeździe z zazdrości.

 

Jak pogoda pozwoli to ja sie wybieram na moto - to ok 25 km od granicy w Chałupkach.

Raczej w sobotę pojadę, chociaż powinienem byc w robocie (zamienię się). Ew. niedziela ale dopiero południu, tak 13:00

 

Więcej na www.natodays.cz

godz. otwarcia gdzieś ok 8:30-16:00

 

Jacyś chętni? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam, w tych dniach będę na zlocie motocyklowym w Zaniemyślu czy jakoś tak, koło Poznania ;) Zresztą jadę pod Toruń już 15 września, a wracam około 29 września. W tzw., międzyczasie będę odwiedzał Kolegów na zlocie. ;)

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobi jak będę miał wolną sobotę i pogoda dopisze to jestem chętny

 

A przy okazji zapytam kto na Venturce albo Royalu był może w niedzielę w Tarnowskich Górach, koło 12 na skrzyżowaniu zauważyłem 4 motory w tym jeden podobny do mojego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...