Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

panowie dzięki za pomoc trochę nitów mała aluminiowa blaszka zamontowana od środka i gotowe nawet nie wygląda źle właśnie skonczyłem ale mam kolejny problem a mianowice montując te "usrojstwo" zauważyłem, ż emoje tłumki są różnie zamontowane chodzi mi o miejsce gdzie tłumik łączy sie z rurą przy mocowaniu do czarnych elementów podtrzymujących kufry

jak ma być prawidłowo ma to być na stelażach czy też pod

 

załączam zdjęcie

 

tak więc ma to przyjść pod czy na

 

moment coś pokmiciłem

 

nie wiem dlaczego wchodzi mi tylko jedno zdjęcie

post-38241-0-20538100-1330968212_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłka tego ustrojstwa wyniesie więcej niż naprawa.Podjedź do pierwszego lepszego warsztatu samochodowego,najlepiej blacharskiego i zapytaj o spawanie plastyków.Zrobią to od ręki ,a koszt podobny pewnie do tego ,który podał Dyzio.

 

Tak naprawdę wystarczy zrobić tak:

http://www.google.pl/#hl=pl&sclient=psy-ab&q=spawanie+plastiku+chorz%C3%B3w&pbx=1&oq=spawanie+plastiku+ch&aq=2&aqi=g4&aql=&gs_sm=1&gs_upl=807l8809l0l12783l20l13l0l7l7l0l334l2104l0.11.1.1l20l0&gs_l=hp.1.2.0l4.807l8809l0l12784l20l13l0l7l7l0l334l2104l0j11j1j1l20l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&fp=c566324643771040&biw=1680&bih=925

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje informacji na temat radia CB :banghead: w venturce.Chcę je przestroić ,potrzebuję namiar do fachowca który by się tym zajął, lub info na temat co trzeba dokładnie w tym radyjku wymienić by było OK. :rolleyes: Obecnie je zdemontowałem i jeżdżę po mechaniorach z pytaniem o przestrojenie.Może ktoś z was ma jakieś info techniczne, schemat, lub cokolwiek na ten temat wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje informacji na temat radia CB :banghead: w venturce.Chcę je przestroić ,potrzebuję namiar do fachowca który by się tym zajął, lub info na temat co trzeba dokładnie w tym radyjku wymienić by było OK. :rolleyes: Obecnie je zdemontowałem i jeżdżę po mechaniorach z pytaniem o przestrojenie.Może ktoś z was ma jakieś info techniczne, schemat, lub cokolwiek na ten temat wie

 

Ja swoje przestroiłem w Vavce, za chyba 60,- pln łącznie ze strojeniem itd.

Powiem Ci, że samo przestrojenie nie załatwia sprawy - trzeba potem na motorze poprawić.

Byliśmy razem z Maciejką i było to samo.

Jak się zrobi cieplej i będzie Ci się chciało nas odwiedzić to Cię umówię na przestrojenie radia.

Gość powiedział, że przelutowuje jakąś zworkę.

Na płytce podobno jest gdzieś zworka czy rezystor przy trzech stykach z czego jeden jest wolny.

Opisane są USA i EU, ale nie widziałem tego na własne oczy.

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje informacji na temat radia CB :banghead: w venturce.Chcę je przestroić ,potrzebuję namiar do fachowca który by się tym zajął, lub info na temat co trzeba dokładnie w tym radyjku wymienić by było OK. :rolleyes: Obecnie je zdemontowałem i jeżdżę po mechaniorach z pytaniem o przestrojenie.Może ktoś z was ma jakieś info techniczne, schemat, lub cokolwiek na ten temat wie

 

Panowie potrzebuje informacji na temat radia CB :banghead: w venturce.Chcę je przestroić ,potrzebuję namiar do fachowca który by się tym zajął, lub info na temat co trzeba dokładnie w tym radyjku wymienić by było OK. :rolleyes: Obecnie je zdemontowałem i jeżdżę po mechaniorach z pytaniem o przestrojenie.Może ktoś z was ma jakieś info techniczne, schemat, lub cokolwiek na ten temat wie

 

 

Pisalismy o tym w temacie "audio w venture"

 

Jeszua znowu bedzie musial rozdzielac tematy poniewaz znowu piszemy tutaj o spotkaniu i audio :-D

Edytowane przez II Artur II

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do cb tez przestrajałem gościu coś wlutował inby jet ok ale mój zestaw nie bardzo działa wszytko słyszę ale nie mogę nic mowić zestaw kupiłem na allegro u gościa z łodzi ludziska pisali że ok nawet jeden dołączył telefon i mu działa a u mie nie bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

tak więc ma to przyjść pod czy na

 

 

Tlumik idzie pod uchwyt. To ucho ktore jest pod kufrem - z gory guma z podkladka, z dolu guma z podkladka i dopiero od spodu przykladasz ucho tlumika i przykrecasz sruba

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do cb tez przestrajałem gościu coś wlutował inby jet ok ale mój zestaw nie bardzo działa wszytko słyszę ale nie mogę nic mowić zestaw kupiłem na allegro u gościa z łodzi ludziska pisali że ok nawet jeden dołączył telefon i mu działa a u mie nie bardzo

 

To dziwne... Ja mam intercom z Łodzi i będę podpinał telefon przez bluetooth, a działa mi to wszystko OK.

Fakt, że CB w samochodzie działa lepiej niż w motorze, ale to kwestia anteny, a raczej jej zamontowania.

 

To coś ten gość kiepsko przelutował.

 

Jestem tego samego zdania.

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marsinus

Artur nie piszę na ogólnym bo interesuje mnie tylko i wyłącznie ta kwestia w Royalu rozważania i dywagacje w innych markach i modelach mnie nie obchodzą - Ty masz założone BUB'sy więc myślałem, że coś skrobniesz w tej kwestii. Masz te wydechy dedykowane do Venturki czy jakiś tuning (filtr powietrza względnie wymiana dysz) jednak był? Na stronie Venturers niestety nie znalazłem nic w tej kwestii.

Będę wdzięczny za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumiki mam seryjne i tak zostaną (narazie) co do filtrów powietrza to jest problem cenowy bynajmniej w naszym kraju bo cena 400 zł jest troszkę szokująca.

http://moto.allegro....2186315666.html

Niestety tańszych zamienników u nas nie znalazłem, moje nie są złe, więc przedmuchałem powietrzem, ale w nowym sezonie zapewne czeka mnie zmiana.

Mozna kupić K&N na ebayu

http://www.ebay.pl/i...=item230eb1897a

 

lub tradycyjne papierowe

http://www.ebay.pl/i...=item19cd730de6

Edytowane przez Korsarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marsinus

Wdepnąłem na stronę venturerider.org i jest kilka odpowiedzi w temacie rejettingu ale jak to zwykle bywa część ludzi pisze, że wymienili tylko końcówki wydechów i filtry na K&N i dysz nie ruszali, jedyne co zrobili to synchro gaźników i regulacja składu mieszanki inni za to, że zrobili i tu jedni są zadowoleni bo motor niby żwawszy itp a inni że lipa bo efektów specjalnych nie ma poza kolosalnym zużyciem paliwa. No i bądź tu Panie mądry :banghead: Zależy mi tylko na dźwięku, a nie na pseudo osiągach ale nie chcę sobie uszkodzić maszyny. Przy Dragu założyłem Screaming Eagle 2 lekko zmodyfikowane tak żeby pasowały mocowaniem, zrobiłem synchro gaźników i regulację zaworów i póki co wszystko jest OK ale w Royalu hmm mam pewne obiekcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...