Skocz do zawartości

wytłumienie wydechu


Brein
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Poprzedni właściciel mojego motocykla święcie wierzył iż "Loud pipes save lives". Z racji tej, że osobiście mam inne zdanie na ten temat chciałbym rozwiązać jakoś problem stawiania na nogi wszystkiego w okolicy za każdym razem, gdy chcę się przejechać.

Oczywiście można kupić oryginalne wydechy nowe lub używane (Cena morduje) ale wiązało by się to ze zmianą wyglądu motocykla który mi odpowiada w obecnej formie.

 

Pytanie brzmi: czy jest możliwość wytłumienia wydechu (mam tłumiki pozbawione wkładu) jakoś rozsądnie - bez prowizorki? A jeśli tak to kogo atakować? - jakiś namiar na sprawdzoną firmę lub (co lepsze) fachowca byłby bardzo wskazany.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Brein
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy ci na samym wytłumieniu hałasu, to możesz użyć czegoś takiego:

http://cgi.ebay.co.uk/MOTORCYCLE-MOTORBIKE...=item35a838f762

Wygląda to niepozornie, ale sam swojego czasu założyłem i jeśli chodzi o hałas, to różnica jest znaczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat się kończy!

 

To ludzie ciężkie pieniądze wydają że by wydechy wypruć a Tobie się db kiler marzy :banghead:

 

A na poważnie: może dogadaj się z jakimś użytkownikiem wulkan który właśnie marzy o pustym wydechu a ma seryjny i po prostu się wymieńcie?

 

Sęk w tym, że mam "akcesoryjne" (W oryginale szły po obu stronach - u mnie po jednej. Kształt zupełnie inny).

 

DB Killer wydaje się rozsądnym pomysłem (Dzięki Stasiu) - rozejrzę się w temacie.

 

A jeszcze pytanie: co z matami tłumiącymi? - jest opcja montażu inna niż fabryczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry DB Killer załatwi sprawę. Nie dalej jak wczoraj dorabiałem własnoręcznie wkładkę do carbonowego tłumika w GSXR750W i git jest. Tłumik miał wyrwaną końcówkę i założony jakiś śmieszny odbyt. Wyjąłem to bo kiepsko wyglądało, a wył głośno z tym czy bez tego. Trochę cięcia, wiercenia, spawania i Gixxer gada jak należy, że sąsiedzi mi z pipy nie walą że "zły motÓr".

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz samemu zrobić Db killera. wpisz w google i weż zakładkę grafika, cuda niewida :biggrin:

Paru znajomych zrobiło sobie takie wkłady i dzwiek 100 razy lepszy od wszystkich devilow joshi itp.

P.S. zawsze podobał mi sie dzwiek z v twina z przelotami i ok 2500 obr. na serduszku. POEZJA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poprzedni właściciel mojego motocykla święcie wierzył iż "Loud pipes save lives". Z racji tej, że osobiście mam inne zdanie na ten temat chciałbym rozwiązać jakoś problem stawiania na nogi wszystkiego w okolicy za każdym razem, gdy chcę się przejechać.

Oczywiście można kupić oryginalne wydechy nowe lub używane (Cena morduje) ale wiązało by się to ze zmianą wyglądu motocykla który mi odpowiada w obecnej formie.

 

Pytanie brzmi: czy jest możliwość wytłumienia wydechu (mam tłumiki pozbawione wkładu) jakoś rozsądnie - bez prowizorki? A jeśli tak to kogo atakować? - jakiś namiar na sprawdzoną firmę lub (co lepsze) fachowca byłby bardzo wskazany.

 

Pozdrawiam

 

Zadzwoń do mnie na 506436737 bo ja robie takie sprawy wiele razy ściszałem puste rury w czoperach .Albo podpowiem ci jak to zrobić albo wyślesz do mnie i ja ci zrobię.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...