Skocz do zawartości

Szybka fotochromowa


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem dopiero co wyszly i jeszcze nie sa dostepne w sprzedazy. Ani za oceanem, ani tym bardziej u nas.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zbycho

Nie wiem czy fotochromy to dobry pomysł. Jest coś takiego jak bezwładność ... hmm ... czegoś tam.

Wjeżdżasz z pełnego słońca do tunelu i ... qrna ... gdzie jest moja biała laska. Mam okulary na fotochromach i nawet wchodząc do sklepu czy innego pomieszczenia potrzebuję kilku minut na przystosowanie wzroku.

Kaski z blendą chyba są lepsze. Chyba ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie wiem czy fotochromy to dobry pomysł. Jest coś takiego jak bezwładność ... hmm ... czegoś tam.

Wjeżdżasz z pełnego słońca do tunelu i ... qrna ... gdzie jest moja biała laska. Mam okulary na fotochromach i nawet wchodząc do sklepu czy innego pomieszczenia potrzebuję kilku minut na przystosowanie wzroku.

Kaski z blendą chyba są lepsze. Chyba ...

 

Zamawiałem ostatnio szkła do okularów i dowiedziałem się że są plastiki fotochromy którejś tam generacji które działają błyskawicznie. Skoro jest coś takiego do okularów to może i do kasku będą robić z tego magicznego plastiku.

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
[...]

jak to jest z szybką fotochromową? [...]

 

Mam fotochromowego pinlock'a... niby dziala, ale rewelacji nie ma. Lekko zaciemnia, ale przy ostrym sloncu i tak nic to nie daje. Drugi raz nie kupilbym tego.

 

Moze szyba fotochromowa lepiej dziala, jednak bezwladnosc moglaby przeszkadzac. Mialem kiedys takie okulary korekcyjne - szybko wrocilem do zwyklych... wkurzalem sie, bo wchodzac ze slonca do pomieszczenia przez chwile malo widzialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak działa ten patent:

 

LAZER SWITCH VISOR

 

Innowacja roku!

Uniwersalne rozwiązanie dla modeli kasków z włókna. Przyciemnianie na żądanie.

- elektrochromatyczne soczewki

- wizjer może się przyciemnić z przeźroczystości od 50% do około 10%, po prostu przez

naciśnięcie ergonomicznie ulokowanego przycisku.

- doskonałe właściwości optyczne

- wbudowana bateria zasilająca, którą po wyczerpaniu można naładować

- soczewki zamknięte w specjalne obudowie co czyni konstrukcję podwójnym wizjerem

- Vent lock: minimalna szczelina dla polepszenia wewnętrznej wentylacji

- doskonałe właściwości antyparujące

- możliwość zamontowania do: Kite, Fiber D1; Osprey i Kestrel

 

 

 

 

http://www.rider.com.pl/pl,akcesoria-lazer

 

Tylko ta cena...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...