Skocz do zawartości

cr 250r 1999r honda Pytanie


hondacr250r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema po remoncie jak wszystko do kupy zlożyłem (juz mam przejechane z 5- 10 mth). I słychac jak coś wali niewiem czy tak powinien pracować ten silnik. Ostatnio gościu na zlocie powiedział mi ze wali mi tłok o głowice niewiem czy to możliwe i (chyba by sie rozleciał). Gadal coś na temat tłoków ze wossner robi dłuższe tłoki i coś takiegoo. Czy to jest możliwe jeżeli wszystko normalnie chodzi.??I co to może być za stukanie (stukanie słychac na wolnych obrotach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

witam dziś był kupiec i mówi ze wali kosz sprzęgłowy czy jakies tam małe łozysko . Na uszczlce pod głowicą przepuszcza mi czarne spaliny takie male kropelki, czy motor jest wtedy słabszy. Gościu sie przejechał i mówi ze nie idzie jak 250 tylko jak 125 ja jechałem 125 to jak na rowerku a u mnie jest dobrze ale on mówi ze to nie to wkręca sie wszystko normalnie. Dlaczego może być słaby bo przepuszcza kompresje przez ta uszczlke ??, I patrzał tuleje to delikatnie przytarta minimalnie od nie czyszczenia filtra powietrza prosze o pomoc pszepraszam za błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kupujących słyszałem juz takie rzeczy, że można by bajki i satyrę pisać, więc się tak tym nie przejmuj.

Czarne kropelki spod uszczelki głowicy czy uszczelki wydechu? Spod głowicy to najpierw musiałyby pokonać płaszcz wodny co jest bardzo dziwne. Jednak uciekanie kompresji to wyraźnie syczenie/dmuchanie a nie pocenie. Może ci tez dmuchać do obiegu wody czego nie usłyszysz ale wtedy w chłodnicy cały czas bulgocze i wywala płyn.

Chroboczące sprzęgło to normalne! Co do tych przytarć to jak on je zobaczył? Lekkie przytarcia nie spowodują straty mocy, przynajmniej nie tak odczuwalnego- to sprawdziłem u siebie.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyfuzor zzdjelismy opuscił tłok i latarką przyświecił

 

dzisiaj znow byl gościu wzioł by ale to stukanie masakra jakby to korba lub coś to by sie dawno rozleciało stuka ciage tak samo jak przygazuje to tez tak samo czyli to zaden ruchomy element silnika chyba prosze o pomoc jak myslicie równomierne stukanie w okolicach głowicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby to korb toi by sie rozlecialo przed i po remoncie to mialem korba nie miała zadnych luzów

Chaotycznie piszesz. Może tłok ma luz na łożysku? Jeszcze możesz sprawdzic elementy zaworu wydechowego, chociaż nie wiem jak to jest w cr.

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...