Skocz do zawartości

Giełda w Słomczynie


Kacer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

orientuje sie ktos czy gielda w slomczynie bedzie czynna 2 maja? to jest weekend majowy. jesli tak to czy jest tam wtedy mniej czy wiecej ludzi niz zazwyczaj? ile kosztuje wjazd motocyklem? a samochodem z przyczepka?

Pytam poniewaz jeszcze nigdy tam nie bylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giełda jest, ludzi wcale nie będzie mniej bo traktują taki wyjazd jak spacer rodzinny:) co wcale nie zwiększa szansy sprzedaży motocykla, bo motocykle duże się tam właściwie nie sprzedają. Kiedyś próbowałem sprzedać swój, a kolega stale tam handluje częściami i skuterami i moim zdaniem lepiej wydać 7zł na ogłoszenie na allegro niż sterczeć tam pół dnia, no chyba że z nudów:) Wjazd motocykla kosztuje ok 35zł!!! Jeśli jednak sie zdecydujesz to nie stój w kolejce do bram bo to bez sensu. Ja zawsze wjeżdżam normalnie jednym z wejść dla pieszych. Nie tracę kilku godzin w kolejce a opłatę zdążysz uiścić (ewentualnie :wink: ) jak kasjerka będzie chodziła po giełdzie, a chodzi zawsze po kilka razy.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie czynna na bank. Jeś chodzi o ludzi to myślę że przyjedzie ,,konkretny kupiec" taki co chce kupić, reszta turystów będzie robić grilla. Ale podejrzewam że ludzi i tak będzie mniej. Z tym wjazdem i sprzedażą moto na giełdzie jest dokładnie tak jak baba_zanetti napisał. Strata czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...