Skocz do zawartości

Pierwsze własne moto.


Rekomendowane odpowiedzi

W najbliższym czasie czeka mnie atak na kategorię A oraz zakup własnego sprzętu, ale właśnie tutaj pojawia się problem. Od 2 lat dosiadam Sukę 750 z 98 na niej nauczyłem się jeździć i na niej również starałem się regularnie ćwiczyć :rolleyes:. Myślę nad zakupem F2 albo fireblada z 95. Ciągle zastanawiam się co wybrać, znajomi polecają fireblada ale chyba sam czuję przed nim spory respekt. Motor potrzebuję do codziennej jazdy oraz co piątkowej trasy ok. 30km. Z góry dzięki.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ścigacz z 95 r to kiepski pomysł, w ogóle to ścigi mające więcej niż 9 lat procentowo to złomy, bo takimi sprzętami 85% właścicieli (jak nie pierwszy to kolejni właściciele) nie jeździ tylko piłuje ile się da. Odradzam takie zakupy, bo szkoda kasy. Jak moto ma mieć 15 lat to bardziej patrz na turystyki np bandit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ścigacz z 95 r to kiepski pomysł, w ogóle to ścigi mające więcej niż 9 lat procentowo to złomy, bo takimi sprzętami 85% właścicieli (jak nie pierwszy to kolejni właściciele) nie jeździ tylko piłuje ile się da. Odradzam takie zakupy, bo szkoda kasy. Jak moto ma mieć 15 lat to bardziej patrz na turystyki np bandit.

 

 

Zgadzam się z powyższym. Jeśli szukasz sprzęta w dobrym stanie lepiej nie przebierać w sportach tylko w sportowo-turystycznych, może turystyczne enduro, ew. jakiś naked (ale to już zależy od charakteru użytkowania). Przebiegi, które planujesz są niewielkie więc nie wiem czy same owiewki powinny być jakimkolwiek wyznacznikiem.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę to pod uwagę, lecz w kieszeni mam około 9 tysi w tym motor to jakieś 7,5 bo przydało by się zadbać o jakieś tam bezpieczeństwo. Co do sylwetki zawsze jakoś strona ścigaczy mnie ciągnie, może przez wiek nwm. Co możecie polecić w takiej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dla Ciebie lepszą alternatywę. Miej w d*pie co pie*dolą inni. Masz ochotę na Fireblade'a? Kup Fireblade'a! Nieśmiertelny piec, moto nie do zdarcia, dyskwalifikowanie wszystkiego w pierszej fazie dyskusji na forum ( :biggrin: ) jest conajmniej dziecinne i niedojrzałe.

 

Śmigałeś GSX-F'em ma się rozumieć? Jeśli to były ucziwe dwa sezony powinieneś ogarnąć nawet i Blade'a, jeśli nie masz narąbane we łbie oczywiście. Myślę, że Blade byłby lepszą opcją w stosunku do F2, bynajmniej jeśli chodzi o moje zdanie. Nie ma złotej reguły na nic.

 

Myślisz nad legendą, polecam, Tytus od*ebał mega kawał dobrej roboty :notworthy:

 

http://www.fireblade.pl/sc28_opis.php

 

Jak dla mnie ponadczasowy, piękny klasyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos tu pierdoli farmazony to wlasnie Ty Vector. Ciekawe jak duzo po polskich drogach jezdzi 15-18 letnich scigaczy? Niesmiertelny silnik? Moto nie do zdarcia? Spojrz na allegro ile jest takich firebladow na sprzedaz :) Poradz 17latkowi z 2letnim doswiadczeniem zeby kupil sciga majacego tyle lat co on za 7,5 tys PLN to napewno bedzie zadowolony na dluzsza mete. Kurde normalnie komedia :icon_mrgreen:

Edytowane przez PeKaWu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę to pod uwagę, lecz w kieszeni mam około 9 tysi w tym motor to jakieś 7,5 bo przydało by się zadbać o jakieś tam bezpieczeństwo. Co do sylwetki zawsze jakoś strona ścigaczy mnie ciągnie, może przez wiek nwm. Co możecie polecić w takiej cenie?

 

A ja się zastanawiam czy1,5 tys zł wystarczy żeby zadbać o swoje bezpieczeństwo. Chyba zbyt optymistycznie podszedłeś do cen ciuchów. Raczej 2,5 tys.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tu nie rozumiem...

 

W najbliższym czasie czeka mnie atak na kategorię A (...) Od 2 lat dosiadam Sukę 750

 

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...