Skocz do zawartości

Zostałem staranowany, potrzebna pomoc (porada)


kostekw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masz na myśli kamerę?

 

dokladnie taka z klipsem widzialem ostanio za 139 pln , kupie zobie test i wrzuce efekty jak ktos zaintesowany

a jak ktos ma wieciej kasy to polecam gopro HD ,lub jej prostrze wersje byle z szerokim katem

od kliku lat uzywam kamerki na kablu montowanej na kask z rejstratorem , fajana bo w nocy nagrywa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście na to mam świadka, oraz Policję. Gościu w czasie tłumaczenia Policji i mojemu kumplowi cały czas powtarzali, że jechałem na tym samym pasie co oni przed nimi, więc z tym luzik.

W takim razie masz sprawę wygraną :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, czy policja spisała zeznanie "vaniaków"? I wcale sprawa nie jest jeszcze wygrana.

Czy spisała?? Jakieś fakty musieli przecież we wniosku do sądu podać. Nie napisali przecież: "zastaliśmy leżący motocykl i stojącego vana - wot zagwozdka!" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinia policji gówno warta i zeznania też, dlaczego? Dlatego:

 

No i się zesrało!

 

Pojechałem na szkieły złożyć zeznania, a tu cud!!! Okazuje się, że notatka Policji jest inna niż ta o której rozmawialiśmy na miejscu. W tej wersji to ja wyprzedzałem gościa w Vanie!!! Całe szczęście Snow był świadkiem rozmów z sukami (sorry, ale inaczej już ich nie nazwę) i kierowcą i pasażerem vana, wszyscy twierdzili, że jechałem jednym pasem i ich nie wyprzedzałem. Oczywiście odmówiłem złożenia zeznań na Policji i podałem, że złożę przed sądem, nie chciałem, aby sąd wydał wyrok zaocznie.

 

Szopka, dzisiaj idę do adwokata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde taki po**bany kraj, powinny byc wieksze kary za krzywoprzysiestwo

nadzieja ze swiadek przycisniety i pouczony peknie , to juz sprawa twojego adwokata

powodzenia , trzymam kciuki

wy w poznaniu to macie jakiegos "dziwnego" komendanta, uczulony na motocyklistow ? widzialem jakas jego wypowiedz , wzywal oglnie wszystkich motocyklistow od debili czy wariatow (moze tak zmontowane tylko bylo)

w szoku bylem , jak gosc tak sie wypowiada to jakie zdanie maja miec kierowcy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i własnym oczom nie wierzę... Z tą kamerą to jednak jest myśl. Szkoda, że motocykle nie mają "czarnych skrzynek" jak w samolotach. Można by chociaż prześledzić zachowanie motocykla tuż przed zdarzeniem. Ech. Trzymaj się chłopie i pisz jak się sprawy potoczyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.com/Spy-cam-Spy-Cam-Mini-D...=item4cef3053f2

 

Takich aukcji jest od groma, ta kamerka na allegro ponad 80 złotych chyba kosztuje. Tutaj można mieć za dolara z wysyłką...

Z taką kamerą przypiętą na rzep do piersi kurtki i mamy dowód na każdą okazję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Z taką kamerą przypiętą na rzep do piersi kurtki i mamy dowód na każdą okazję.

Tutaj to może jakiś forumowy prawnik się wypowie - czy aby na pewno nagranie z takiej kamery będzie przez sąd traktowany jako dowód czegokolwiek? IMO może stanowić jedynie przyczynek do bardziej wnikliwego zbadania sprawy i poszukania jakiegoś DOWODU potwierdzającego tezę jednej lub drugiej strony sporu, ale ja prawnikiem nie jestem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...