Skocz do zawartości

Zaproszenie na wyścigi do Czech Czech Road Racing


_siwy_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

byłem , widziałem ... imprezka piękna zakończona niestety tragicznie śmiercią jednego zawodnika ;/

 

troszkę fotek z mojego wypadu

 

https://picasaweb.google.com/110084683592088181124/WyscigiUliczneHorice1415Maj2011?authkey=Gv1sRgCO3G8PvTrLTDOw#

 

może ktoś z forum podpowie na którą kolejną rundę czeskich wyścigów warto by się wybrać

w Horicach impreza była spoko , ale następna dopiero za rok ;/

Czeskie TT za miesiąc w Horicach , ale tam mają być same klasyki podobno , a bez klas współczesnych 600 i 1000 to nie to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda jednak dopisala. Deszcz spadl jedynie w nocy z soboty na niedziele. Mimo sprzyjajacej aury frekwencja publicznosci byla dosc niska. Widocznie na publike generalnie skladaja sie motocyklisci...ktorzy w wiekszosci nie ruszaja sie z domu kiedy ma padac :)

*pozdrawiam przy okazji spotkane ekipy z Krakowa, Wrocławia, Jeleniej Gory*

Wyscigi odbyly sie w klasie 125, 250 oraz "Open 600cc" w grupie B. Wyscig 600cc w grupie A zostal przerwany podczas drugiego okrazenia kiedy to zderzylo sie ze soba dwoch zawodnikow. Na odcinku gdzie tor wpada gwaltownie do lasu, zawodnik z nr 71 (R. Borke) wjechal w tylne kolo Jirky Cabuka (#711). Niestety Robin Borke ponisl smierc na miejscu a drugiego zawodnika przetransportowano do szpitala. Reszta imprezy zostala odwolana (wyscigi w klasie supermono, open 1000cc).

 

 

Ponizej mozecie zobaczyc audycje z tv na temat tegorocznego 300 ZATACEK

 

Edytowane przez ROAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dla mnie impreza w Horicach mega wypas. Tego mi brakowało. Byliśmy grupką na pięciu motocyklach z Koła. Za rok też zawitam ale będę obserwował posty dotyczące innych imprez w Czechach. Na fotce moto minutę po dzwonie. Rozwalił baloty jak pocisk armatni.

post-29775-0-91897300-1309518038_thumb.jpg

R1-RN22.R1-RN19.R1-RN12.R1-RN09. XX.ThunderAce.ZX1000.DR650.DR600.XT600.KLR600.W16.CB400.XS400.ETZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Ok czyli korony trzeba mieć ;)

JAk się niemylę to około 150 Ck

Ale warto, będą też zawody sidecar i classic.

Niedaleko jest knajpa gdzie można kupić grilovane kolano - tylko twardziele dają radę to zjeść... Knajpa Taurus się nazywa, można też taam przenocować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...