Skocz do zawartości

Groopa Południe --- Rzyki Zjeb's Party 2004-First Edition


Pipcyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja czyje piwa wypije  wiem  będe wam podpijac jak nie będziecie patrzeć  

Nie ma sprawy Holly - ja sie z Toba podziele :mrgreen: Naleje piwa do buteleczek po tymbarkach to nikt sie nie kapnie - wszyscy beda przekonani ze to soczek tak namietnie spozywamy! :mrgreen: :) Zreszta cos mi sie wydaje ze dla wszystkich wystarczy! 8) :D

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie mi Brodke Jacusia zabić?? :mrgreen:
Nie no skąd taki pomysł. Po prostu zmutujemy jego organizm tak, że już alko nie będzie tykał tylko to białe leiste paskudztwo wciągał litrami - broda na mleczarza :)

krasnal za takie poniżenie maślanką masz w klawiaturę :D :D X2

a na rzykach będę swoim sprzętem (chyba że prosiaki mnie haltną)

ale czego się nie robi dla zjebów :smile2: :smile2:

no to se popijemy (maślanki wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...........)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak więc pipcol poproszę o jedno wyrko tylko nie z krasnalem  

bo nie wiem kto komu dzide chapał ale po powrocie miałem koszmary :twisted:  :twisted:  :mrgreen:  :mrgreen:

He he wiem dlaczego. Na szczęście zdążyłem nastawić pustą butelkę i dlatego się tak pociłeś - chyba coś ciasno było i sobie cóś przytarłeś :?: :)

A na Rzykach to już mam załatwiony nocleg z kimś innym - ciebie i tak pociąga Mimo :lol: nie będę siem wtryniał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie Pipcyk coś kombinuje....hmmmm

Czuję podstęp :? Sprawa dotyczy umilania Wam czasu jakimiś "maleńkimi" :) fajewerkami.

Jak zobaczyłam co on wczoraj nakupił 8O to powiem Wam jako luzara Goffa sie zeźłiłam na mojego Pipcola. :twisted:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
a ja czyje piwa wypije  wiem  będe wam podpijac jak nie będziecie patrzeć  

Nie ma sprawy Holly - ja sie z Toba podziele :mrgreen: Naleje piwa do buteleczek po tymbarkach to nikt sie nie kapnie - wszyscy beda przekonani ze to soczek tak namietnie spozywamy! :mrgreen: :D Zreszta cos mi sie wydaje ze dla wszystkich wystarczy! 8) ;)

Pozdro!

 

no Cotlet Ty swoje ludzie jesteś ;) :D :) :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie Pipcyk coś kombinuje....hmmmm

Czuję podstęp :?  Sprawa dotyczy umilania Wam czasu jakimiś "maleńkimi" :D fajewerkami.

Jak zobaczyłam co on wczoraj nakupił 8O to powiem Wam jako luzara Goffa sie zeźłiłam na mojego Pipcola. :twisted:  

Pozdrawiam

 

Tez bym się zeźlił jakby mi ot mieszał w nanowszym gornku :twisted: :arrow: :mrgreen: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie Pipcyk coś kombinuje....hmmmm

Czuję podstęp :?  Sprawa dotyczy umilania Wam czasu jakimiś "maleńkimi" :D fajewerkami.

Jak zobaczyłam co on wczoraj nakupił 8O to powiem Wam jako luzara Goffa sie zeźłiłam na mojego Pipcola. :twisted:  

Pozdrawiam

 

Tez bym się zeźlił jakby mi ot mieszał w nanowszym gornku :twisted: :arrow: :mrgreen: :)

 

Gornek był stary ;), teścia przekupiłem bo powiedziałem że mu nawóz do kwiatków kupiłem , a teściowej że mak gotuje :twisted:

Dzisiaj będę testował tą zupę , zobaczymy co wyjdzie :D może PGR jakieś małe testowano w sobotę czy niedziele ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie Pipcyk coś kombinuje....hmmmm

Czuję podstęp :?  Sprawa dotyczy umilania Wam czasu jakimiś "maleńkimi" :D fajewerkami.

Jak zobaczyłam co on wczoraj nakupił 8O to powiem Wam jako luzara Goffa sie zeźłiłam na mojego Pipcola. :twisted:  

Pozdrawiam

 

Tez bym się zeźlił jakby mi ot mieszał w nanowszym gornku :twisted: :arrow: :mrgreen: :)

 

Gornek był stary ;), teścia przekupiłem bo powiedziałem że mu nawóz do kwiatków kupiłem , a teściowej że mak gotuje :twisted:

Dzisiaj będę testował tą zupę , zobaczymy co wyjdzie :D może PGR jakieś małe testowano w sobotę czy niedziele ?

 

Ta jasne! Gadanie.... :roll:

Jak zwykle zas cos kombinujesz i jakas baba dostanie zawalu i siaty pogubi :mrgreen:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ch.. z listą Kto ma byc to bedzie a kogo nie bedzie to hak mu w srak :)

 

Dobrze qrna mowie Pipcyki :?:

 

A jak ktos sie zapowie ze bedzie a da dupy to mu w ta dupe wsadzimy :!: :!: MEGATOMBE :!: :!: :)

 

Dzisiaj niezbędne badania prototypu zostały przeprowadzone :mrgreen:

 

Ale był czadzior :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ch.. z listą Kto ma byc to bedzie a kogo nie bedzie to hak mu w srak :)  

 

Dobrze qrna mowie Pipcyki :?:  

 

A jak ktos sie zapowie ze bedzie a da dupy to mu w ta dupe wsadzimy                                            :!:  :!: MEGATOMBE :!: :!:   :)  

 

Dzisiaj niezbędne badania prototypu zostały przeprowadzone :mrgreen:  

 

Ale był czadzior :mrgreen:

 

W tym tygodniu zacznę produkcje seryjną, oraz dalsze próby poligonowe nowych modeli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...