Skocz do zawartości

I Runda WMMP - Modlin 29.04-02.05.2010


lara
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

prawdopodobnie bedziemy miec za darmo bo nie mają kompletu!!!!!!!!zapraszam w imieniu org bo mozemy sobie polatac-są w panice organizatorzy i chcą zaprosic jak najwięcej moto!!!

 

W imieniu widzów - org mogą nas pocałowac w bena :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to była prawdziwa informacja, bo dzwoniłem wczoraj do organizatorów i mówili, że jak pogoda dopisze, to będzie można wjechać na tor. Widocznie przestraszyli się porannego deszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wczoraj miałem okazje popatrzeć na "wyścigi";] Oprócz Rookie 1000 nie bylo żadnego wyścigu. Podziwiam gości, bo jak zobaczyłem te "energochłonne" krawężniki od szykan na prostej startowej to wymiękłem. Nic dziwnego, że mistrzowie odpuścili. Paru zakończyło już sezon wyścigowy. Mimo tego, że nie miałem wczoraj suchej nitki i tak było warto. Do zobaczenia w Poznaniu;]!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wczoraj miałem okazje popatrzeć na "wyścigi";] Oprócz Rookie 1000 nie bylo żadnego wyścigu. Podziwiam gości, bo jak zobaczyłem te "energochłonne" krawężniki od szykan na prostej startowej to wymiękłem. Nic dziwnego, że mistrzowie odpuścili. Paru zakończyło już sezon wyścigowy. Mimo tego, że nie miałem wczoraj suchej nitki i tak było warto. Do zobaczenia w Poznaniu;]!!!

A dotknąłeś chociaż raz tych krawężników ?? otóż miałem okazje w nie wleciec 2 razy :) i okazało się,ze są bezpieczne-tylko je przesunąłem i przedemną koles tez zachaczył kolanem i to nie przy byle prędkośći bo na wyjsciu z szykanki na prostą i pojechał dalej!!:) (to jesli chodzi o te klocki plastikowe) a co do krawężników to przez jeden przeleciałem i tez dało rade.Raczej na szykanach ciezko się wywalić było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...