Skocz do zawartości

HONDA CBF 1000 ABS, 2008r (numer 992661065)


rafauM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tekst z forum moto3miasto.pl:

 

"Temat powinien zostać zmieniony na: Uwaga mina.

Napisałem do właściciela motocykla, że chciałbym zobaczyć fotki kilku ważnych miejsc motocykla (tarcze, chłodnica itd).

Link do aukcji

Przez pomyłkę dostałem zdjęcia motocykla przed wypadkiem. Po telefonie tłumaczył się, że to pomyłka. Adres aukcji jest powyżej, zdjęcia otrzymane od właściciela wklejam poniżej.

Klik

 

Osoby mogące ostrzec innych o nieuczciwości sprzedającego proszone o rozpowszechnienie tego tekstu."

 

aukcja: http://allegro.pl/item992661065_honda_cbf_..._abs_2008r.html

a tu fotki: http://samotyjak.pwsz.elblag.pl/CBF1000_MINA/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu nie mam pytań - nie można czegoś takiego na Policję zgłosić ? Jakoś zacząć tępić tych handlarzy sie nie da ? Ja jedyne co to sobie powiedziałem ze od handlarza nigdy nie kuypei - bo reki do tego nie przyłoże i nie popieram

 

Napisałem mejla do gościa - odpisał mi coś takiego:

 

 

 

 

 

 

Dnia 21-04-2010 o godz. 23:07 Adam zuchnik napisał(a):

Witam

W sobotę zapraszam do obejrzenia, ja będe popołudniem w domu także możemy się umówić.Jeśli się Pan zdecyduje to proszę wcześniej o telefon.(609264274)

Jeśli odpowiadałby Panu ten motocykl to sprawa płatności jest do uzgodnienia.

Motor ma pomalowany lewy i prawy boczek czachy.

Czacha, zbiornik,zadupek lakier orygialnał,

Jeden właściciel w Niemczech.

Bez obejrzenia nie widzę możliwości sprzedaży jak i jakichkolwiek negocjacji.

Zapraszam do obejrzenia.

Kilka zdjęć załączam w załączniku

W przypadku jakiś konretnych zdjęć -proszę o informacje to zrobię w tych miejscach w których Pan sobie życzy i podeślę.

Pozdrawiam

Adam Ż.

PS.Kto pierwszy ten lepszy:-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ale pamiętajcie że każda potwora znajdzie swojego amatora.Przyjdzie taki głupi i to gówno kupi.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba być głupim żeby to kupić - nie kazdy się zna a po tym forum widać chocby ilu jest znawców np: na zakręcie 300 kmh BlackBirdem - prędzej czy później się sprzeda, jesli się nie sprzeda to cena w dół i zaraz ktoś przyjedzie po okazje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to się wszyscy trzęsiecie jak nad zgniłym jajkiem :icon_razz:

a może naprawił go w ASO na nowych częściach i ma na to dokumentacje

co??? że mało prawdopodobne? owszem ale przecie możliwe :biggrin: nikt z was go o to niezapytał

a czytając Wasze posty, to takie HALLO że mam wrażenie że o gwałt na małoletnich chodzi :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

I kupil ten zlom motocyklista z Łodzi. Na drugi dzien jazdy zablokowalo mu sie kolo tylne. Wlasnie z nim rozmawiam...

Klocki z tylu tra o tarcze, tarcza rozgrzewa sie do czerwonosci, az chwyta na amen...

Takze raczej handlarz nie naprawial moto w ASO.

Jak teraz koledze pomoc?

 

Pozdrawiam

 

PS

Handlarz kupujacemu powiedzial, ze motocykl kupil w takiej postaci w jakiej sprzedaje :banghead:

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak teraz koledze pomoc?

 

skorzystać z prawa rękojmi, motocykl obarczony jest wadami uniemożliwiającymi użytkowanie. poprosić jakiś warsztat o opinię, wysłać kopię wraz z żądaniem zwrotu pieniędzy do tego sk..syna, informując o zwrocie dodatkowych kosztów (rejestracja, itp), oraz o postawieniu motocykla pod adresem nabywcy do dyspozycji oszusta - tj. z żądaniem odbioru w terminie powiedzmy 7 dni. zapisać wszystkie zdjęcia, maile, informacje, treść aukcji, itd jako dowody w sprawie, że motocykl został sprzedany jako bezwypadkowy, a jest wyklepany z przystanku tramwajowego

a potem sąd, jeśli facet kasy nie odda

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...