Skocz do zawartości

Akcja naklejkowa "Motocykle są wszędzie" 2010 - -dystrybucja


Dominik Szymański
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

 

Zaczynamy dystrybucję. Na nasz teren mamy 8500 sztuk żółtych naklejek. Część zostanie rozdysponowana na Polskę Zachodnią i Północną, część zostanie przekazana na allegro, aby trochę podk... konkurencję zarobkową.

 

Ja czekam na odbiorców osobistych bezpośrednio z Poznania i okolic oraz miast w szeroko pojętym Poznańskiem.

 

Naklejki są od dziś do odbioru osobistego w SKLEPIE HRG na terenie Motorowni Motocykle w Poznaniu, ul. Krauthofera 58, róg Góreckiej, tell. na wszelki wypadek - 061 661 50 71, 601 714 705. Naklejki wydaję ja lub Szymon ze sklepu.

 

Dozo, pzdr

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

witam mam zapytanie pobrałbym naklejki na rejon miasta gniezna i okolice zorienuje sie jaka ilosc ,a mozliwe ze w piątek bede w poznaniu z pierwszego liczeenia wychodzi mi okolo 100 nie bedzie problemu z taka iloscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Dominik

 

tak jak Ci pisalem jutro sie zjawie po nie tzn piatek 16/4/2010 i moge sie zajac dystrybucja na poznan

 

kolego chyba pomyliles te naklejki te naklejki mam juz 2 lata na aucie i wciaz sa zólte tak jak byly ja mowie o tych :

 

Motocykle sa wszedzie

 

 

wiem ze ktos puscil taka edycje co kolo napisu jest zdjecie lusterka a w nim moto i te blakna w sloncu w sumie po paru dniach

 

 

Jak cos posidam wieksza iloś naklejek osoby zainteresowane z POZNANIA i okolic pisac na pw to napewno gdzies sie spikniemy :)

Edytowane przez Riko

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tak, Riko ma nakład na Poznań, a ja robię listę dla Wielkopolski - po PW i śledzeniu tematu. Myślę, że do końca weekendu ogarnę temat i zacznę wysyłkę - po ok. 100 szt, do mniejszych miast, koszty biorę na siebie. Listę obdiorców będę podawał tutaj i w głównym temacie w Piwie.

PS. Proszę nie pisać, że do np. Wągrowca musi iść 1500 sztuk... Nie mamy takiej możliwości, przykro mi. Zatem, bierzmy siły na zamiary.

Niemniej WIELKIE UKŁONY za zaangażowanie i chęci! Szacunek!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no juz pierwsze ilosci poszly na poznan ;) jak cos pisac na pw napewno sie zgadamy co do odbioru ;)

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...