Skocz do zawartości

Pierwszy sprzęt, pierwsza jazda.


rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli to jest zly stan wizualny to nie wiem  8O

Może nie zły, ale kiepski. Z drugiej strony nie jest taki zły ... ale wymaga trochę

poprawek trzeba się tym troszkę zająć, no chyba, że wygląd nie gra roli. :mrgreen:

Tylko go pomaluj na jeden kolor  :mrgreen:

To już jest ustalone, cały będzie black, czy mat to jeszcze się zastanowię.

Parę rzeczy trzeba zrobić i super sprzęt będzie.

 

Jeśli ktoś chce zobaczyć z bliska/pomacać (motorower) to zapraszam :mrgreen: :!:

 

P.S. Możliwe, że w ten weekend będę miał więcej fotek tzn. aktualne zdjęcia :!:

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie wiecie, jak się cieszę
wiekszosc pewnie wie bo tez mialo ten najwspanialszy dzien jak kupili sobie moto.. ale racja - najlepsze uczucie jak sie kupi za wlasne, z trudem uciułane pieniazki - ja sam sprzedalem polowe rzeczy z pokoju, stare zabawki, klocki lego, slowem wszystko co mozna bylo zeby kupic sobie to moto ktore teraz mam..

p.s. GRATULUJE! szerokiej drogi, gumowych drzewek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i pobaw sie z rama, ... :)   tzn. wyreguluj wszystko.

Dzięki, że to powiedziałeś, bo dziś patzrę a w miejscu lączenia zastrzałów (tych poprzeczek z modelu enduro) a ramy nie ma nakrętek :) aż mi się włos na głowie zjeżył !!!!

 

Dzisiaj założyłem kopniaka, a jutro sobie trochę pośmigam :)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest ustalone, cały będzie black, czy mat to jeszcze się zastanowię.  

Parę rzeczy trzeba zrobić i super sprzęt będzie.

 

Jesli mogę Ci coś doradzić to nie maluj Simka na black. Ten kolor nie pasuje do tego sprzęta.

 

Postaraj się dobrać, któryś z kolorów jakimi fabrycznie były malowane Simsonki. Zaręczam Ci że będzie wyglądał dużo ładniej. Bardzo fajne były kiedyś modele Comfort malowane na kość słoniową z żółtymi napisami. Były rzadko spotykane wyglądały bardzo ciekawie. Bardzo ładna była też barwa ciemnozielona czy czerwona. Robiąc sprzęta staraj się zawsze jak najbardziej zbliżyć go do oryginału. Tylko taki motocykl bedziesz mógł później sprzedać za dobre pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie zgadzam sie z przedmowca.. choc z nieorginalnych kolorow mi szalenie sie podoba (nie tylko na simsonie) kolor jaki polozyl moj znajomy - fotki ponizej:

p.s. ten simson to dzielo sztuki :) wiecej fotek jak by ktos chcial zlookac jest u mnie na stronie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i pobaw sie z rama, ... :)   tzn. wyreguluj wszystko.

Dzięki, że to powiedziałeś, bo dziś patzrę a w miejscu lączenia zastrzałów (tych poprzeczek z modelu enduro) a ramy nie ma nakrętek :) aż mi się włos na głowie zjeżył !!!!

 

Dzisiaj założyłem kopniaka, a jutro sobie trochę pośmigam :)

 

 

Pozdrawiam

 

Akurat to jest najmniejsza pierduła, bo tych zasranych nakretek nigdzie nie mogłem dostac. I nie wiem czego tu sie bac? Comfort nie ma tych elementów w ogóle i jezdzi... poczytaj lepiej troche. A nakretek pewnie nie dostaniesz, ja juz zwiedzilem pare sklepów

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...