Skocz do zawartości

Przedłużenie sekcji w Sportsterze 883


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś wie,gdzie mogę zakupic przedłużenie sekcji do Sportstera 883?

Sama mam takie w swojej Virażce,ale mąż chce miec takie w swoim H-D.

Wpisując w wyszukiwarkę (nieznajomośc poprawnej nazwy tego ustrojstwa)nie mogę nic znaleźc.

Pomóżcie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że ktos Ci pomoze. Napisz tylko co chcesz przedłużyć np.

risery pod kierownicą żeby była wyżej

zrobić dłuższy przód

przesunąć sety podnóżków żeby mieć wyprostowane nogi

koledzy zaraz coś też pewnie dodadzą

a najlepiej zrób foto u siebie i wklej linka i będzie wszystko wiadomo.

Edytowane przez VIKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sekcji? Sety? Podnóżki? Chyba najbardziej chodzi i sety bo chłop na Sportsterze....musi być bardzo mały karakan żeby nie narzekać na seryjne sety. :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki!!

Chodziło mi o SETY(śmieszna nazwa),więc link od nikel54 był super.Nie trafiony zaś od Piter1600,ale i tak dzięki za zaangażowanie w udzieleniu pomocy.

Fakt,mój mąż wielkoludem nie jest,stąd pomysł na przedłużenie skcji(setów?)choc osobiście podoba mi się jego postawa na sportsterze,taka sexi ;-)

Jeszcze raz dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sety się mówi na to w sportowych moto, w HD znamy to jako "forward controls". :biggrin: Lub po prostu - podnóżki, ale czasami trzeba wspomnieć że o cały zestaw (set :biggrin:) a nie o gołe podnóżki.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...