Skocz do zawartości

terenowiecc & Yamaha XT600


terenowiecc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

latam na XT600 43F z silnikiem 3TB. W zimie moja Koza przeszła mały remont. Przede wszystkim został zrobiony przedni zawias, który był mocno sfatygowany jak również wizualnie moto zostało odnowione , a więc pochwalę się efektami:

 

Zdjęcie niezaładowane/zbyt duże

 

Fotki z przebiegu remontu jak i jego efektów można zobaczyć w albumach:

http://picasaweb.google.pl/terenowiecc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem przyjemność troszke taka maszynke poujeżdżać, świtne brzmienie silnika i niskie spalanie, tak ja zapmietam na zawsze :buttrock:

może to glupie ale na tym moto mialem poczucie prawdziwej wolności jechalem gdzie chcialem, czy to asfaltem czy lasem, nie miałem zadnych ograniczen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajebiaszczy sprzęt, ludzie płaczą że cięzka słaba lipny zawias a mi sie zawsze będzie wydawać że można ostro wymiatać :buttrock:

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajna ta xteka, ale opony to łyse i i zapomniałeś się ubrać :P

 

Niestety debet na koncie zmusił mnie do przesunięcia niektórych wydatków (w tym opon) na kolejną zimę...

 

co Ty masz pod tą blachą ? :P

 

Miejsce na tabliczkę z nickiem :wink:

 

zajebiaszczy sprzęt, ludzie płaczą że cięzka słaba lipny zawias a mi sie zawsze będzie wydawać że można ostro wymiatać :buttrock:

 

Początkowo sam myślałem, że zawias kiepawy i zastanawiałem się nad zmianą, ale okazało się że zawiecha była zaniedbana, wybita i nieszczelna. Po zmianie uszczelniaczy, tulejek i oleju wszystko działa idealnie. Zawias pracuję na prawdę bardzo dobrze.

 

Stary, masz sprzęt nie do zaje****. Sam taką ujeżdzałem, to moto jest niemal kultowe jak chodzi o off road .Daje rade wszędzie, kwestia odpowiedniej wprawy.

Pozdr!

 

Ano moto nie wymięka, gorzej z kierowcą :icon_twisted:

 

jak wkleiłeś foto że można je od razu oglądać??

 

Dodałem foto przez opcję "Wstaw obrazek", rozszerzenie pliku zmieniłem z .jpg na .gif i fotki są widoczne :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...