Skocz do zawartości

kask enduro/ cross


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
widziałem podobny temat, kasków do 400 złotych, z tym, że ja potrzebuję jeden typu cross / endruo, zatem tamta odpowiedź mnie nie zadowala i pozwoliłem sobie zapytać tutaj.

Potrzebuję kask do 400 złotych cross / enduro.
Przejrzałem wiele ofert i wybrałem kilka z nich:

  1. ls2 mx 437
  2. ls2 mx 436
  3. ls2 mx 433
  4. ls2 mx 455
  5. ls2 mx 457
  6. ozone fmx
  7. ozone mxt
  8. o'neal tioga
  9. o'neal manalishi
  10. agv mds cmx
  11. acerbis x-fiber jdp

Trudno jest znaleźć jedną stronę zawierającą opinie do chociaż połowy z tych kasków, do kilku z nich w ogóle trudno znaleźć jakiekolwiek opinie w internecie.
Dlatego pytam Was, ktokolwiek miał do czynienia z wyżej wymienionym lub firmą proszę o zdanie.

Miałem kiedyś kask ls2 za około 300 zł na ulicę i byłem zadowolony.

Czy ktoś mógłby porównać ls2 do ozone lub o'neala ?

Uprzedam odpowiedzi, abym poszedł przymierzyć. Jedyny kask do przymierzenia jaki mam w moim mieście to mx 437 i 436 oraz ozone fmx. Chciałbym jednak wziąć pod uwagę również pozostałe.

 

Pozrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A, i jeszcze last but not least: żeby orteza chroniła przez przeprostem kolana, MUSI mieć założone specjalne kliny ograniczające przeprost nogi. Każda markowa orteza ma zestaw takich klinów w komplecie i trzeba dobrać takie, które zapewniają kompromis między wymuszeniem stałego ugięcia nogi a ryzykiem "przeprostowania" kolana w drugą stronę. Wspominany znajomek, który zerwał miesiąc temu więzadła miał na sobie jedne z najlepszych i najdroższych ortez... tylko te kliny powyjmował, bo mu było niewygodnie chodzić :)

 

Oj tak, to bardzo ważne. Przekonałem się na własnej skórze tydzień temu - na szczęście skończyło sie na naciągniętych więzadłach. Teraz powkładałem najgrubsze kliny do ortez :D

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...