Skocz do zawartości

Co sądzicie o Virago 750?


Aaron
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

:crossy: :icon_biggrin: nie ma tematow starych dla motocyklistow, one co jakis czas sa odnawiane i przypominane w roznych tematach.A czy sa pisane 5 lub 7 lat temu czy to istotne mysle ze nie, to jakby byly dzis pisane bez chwalenia sie kiedy sie smiga juz 45 lat.Pozdrawiam zycze szerokosci i przyczepnosci lewea w gore na trasie

Edytowane przez motocyklista 45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zgadzam się z Krakowem w zupełności. Możliwe, że w tym sezonie ktoś będzie szukał Viróweczki i z chęcią poczyta te posty. Ja sam 3 sezony śmigałem na Virówce i bardzo miło wspominam to wdzięczne moto. Kupiłem, wymieniłem płyny i filtry a potem zaglądałem tylko do baku przy tankowaniu. Żadnych awarii czy niespodzianek i ładna linia choppera - pozdrawiam motocykliste 45 (do zobaczenia na trasie) :crossy: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kolega ma racje. Kosmicznie mało ludzi na forum a temat Virówek prawie nieczynny. Ludziska boją się ruszać starych tematów a przecież ktoś to czyta. Co tydzień ktoś w kraju szuka nowej Virówki i te posty pomogą mu dokonać wyboru. Tematy te zawsze będą aktualne. Virago to dobre moto: trwałe, wytrzymałe, praktycznie bezawaryjne, tanie w utrzymaniu i stosunkowo nie drogie w porównaniu do innych marek równorzędnej linii. Jeżeli ktoś z Was kochani kocha te linię to warto sobie Virago sprawić (na początek 750 bo spokojnie pociągnie plecaczka a potem 1100 - duży zapas jadu). Pozdrawiam i piszcie dużo o Virówkch (na tym moto zaczynałem śmigać) :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...