Skocz do zawartości

Co sądzicie o Virago 750?


Aaron
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pomykalem taka pare lat temu i jezdzilo to calkiem niezle.Silnik lubi sie dobrze krecic i podnozkami krzesze sie niezle iskry na winkielkach. Z wad: rozrusznik glosny jak cholera, lubiace cieknac kraniki paliwa, tylne zawieszenie dobija na wybojach.Poza tym mozna wytrzymac. 1100 ma wiekszy moment. Prowadza sie b.podobnie. Jak dobry egzemplarz to specjalnie bez roznicy.

Pozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wasze opinie! Niestety nie mogę trafić nic ciekawego...już podchodziłem do kilku ( importowanych rok prod 1996 ) i kompletna klapa! Ludzie chyba traktują te piękne urządzenia jak pługi orne!!! Dramat!!! Juz nie mam siły na szukanie....Chyba pozostaja Niemcy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik lubi sie dobrze krecic
Virago 750 lubi sie dobrze krecic ? hmm.. zalezy co znaczy niezle : )) bo ogolnie rzecz biorac jest motocyklem niskoobrotowym (jak na choppera przystalo).

No tak chyba nie do końca, nie jest to szlifierka, kręci ładnie od samego dołu, ale na trasie jednak ciut wyższe obroty preferuje. Jeździłem taką cały zeszły sezon.

Moje uwagi nie będą ogyginalne: za miękkie tył, za mały zbiornik, jak dla wysokiego gościa ciut mała, oczywista rozrusznik. Za to bardzo wdzięczna w mieście, no chyba że sobie gmole założysz jak ja, ale to niewielkie utrudnienie w sumie :twisted:

Ja w każdym razie polecam dla ludzi, którzy zamierzają jeździć bez plecaczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka!

Sie nie zastanawiaj, tylko bierz! Teraz jest taka roku, że fajny motocykl nie czeka na kupca dłużej niż trzy dni!

A co do Virago to program standard - rozrusznik, gaźniki, kraniki. Reszta jest pancerna i nie do zdarcia. Ważny jest zatem ogólny stan, mały przebieg i regularne serwisowanie. Jeżeli możesz zajrzeć w dokumentację serwisową sprzęta (przeglądy, naprawy), to weź to pod uwagę.

Pzdr

Lazyrider

:clap: :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik lubi sie dobrze krecic
Virago 750 lubi sie dobrze krecic ? hmm.. zalezy co znaczy niezle : )) bo ogolnie rzecz biorac jest motocyklem niskoobrotowym (jak na choppera przystalo).

 

 

no nie zgodzę się do końca...bardziej wolnoobrotowe silniki ma choćby Shadow 600 czy Intruder 800...i tak jak Terror napisał lubi się pokręcić w górnym zakresie obrotów...ja brykam solo więc nawet naladowana nie dobija mi na zawieszeniu i prowadzi się wzorowo (jak na chopperka)....w mieście bardzo zwinna...a co do rozrusznika to głównie dotyczy modeli przed latami 90 a wszczegolnosci wersji SE z lat 80...ja nigdy problemu z rozrusznikiem nie mialem...fakt nawet sprawny przy zazębianiu wytdaje glosny stuk ale taka urode tego mechanizmu...w nowszych modelach ze slyszenia i czytania na zachodnich stronkach jesli jakis problem sie pojawia z rozrusznikiem to glownie w modelu 1100 w ktorym wszystko jest to samo tylko gary wieksze...ale ze znanych mi użytkowników 1100 tez nikt nie mial problemow aby niedzialal czy cosik w podobie...generalnie wg mnie to mit z lat wczesnych ktory ciagnie sie jak smrod za gaciami ;-)...po prostu trzeba dbać a odwdzięczy się bezproblemową eksploatacją...i dotyczy to nie tylko viagry ale wszystkich moto :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a co do rozrusznika to głównie dotyczy modeli przed latami 90 a wszczegolnosci wersji SE z lat 80...
do 86 roku Virowka miala awaryjny rozrusznik, w 86 zmieniono go.

 

p.s. jesli chodzi o Virago to osobiscie nie podobaja mi sie modele z przed 84 roku (w tym roku zmieniono bude na nowsza) produkowane na rynek USA. Kwadratowa lampa, kwadratowy elektroniczny kokpit wyjatkowo nie pasuja do tego motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. jesli chodzi o Virago to osobiscie nie podobaja mi sie modele z przed 84 roku (w tym roku zmieniono bude na nowsza) produkowane na rynek USA. Kwadratowa lampa, kwadratowy elektroniczny kokpit wyjatkowo nie pasuja do tego motocykla...

 

zgodzę się z Tobą ...nie mówie że są brzydkie ale bardziej mi się podoba "nowsza" wersja...starsze są zajebistym materiałem do customaizingu...no takie cuda z nich robią że ojezu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Witaj,krece Virago 750 juz trzeci sezon, bez uwag(mialem nascie motorkow o roznej mocy)dbasz i masz stare powiedzenie jest na miejscu.Nakrecilem krotkie i dluzsze trasy zagraniczne bez uwag.Nie poddaj sie i szukaj moze na Forum Jamaha Vigaro?? Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek jakie pięciu ,temat jest z przed SIEDMIU lat.Prawie prehistoria.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...