Skocz do zawartości

skradziony GSX 1300R


Kłosy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

29 stycznia br. ze strzeżonego parkingu podziemnego przy ul. Fieldorfa 8 skradziono motocykl.

 

 

Dane motocykla:

Suzuki GSX 1300R

rok produkcji: 2009

kolor: CZARNY

numer VIN: JS1CK111100105974

numer silnika: X704-124699

numer rejestracyjny: WKZ 1R63

przebieg: 1400

 

Znaki szczególne : BRAK

Kupiony w Suzuki Jaskłowski we wrześniu '09

 

Wrzucam temat na prośbę kolegi który nie jest zarejestrowany na FM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się jakiś kontakt.

 

Nowa moda na złodziejke panuje, w ubiegłym roku była to jazda próbna, teraz kradzież z parkingu ,,strzeżonego" :banghead:

 

 

 

niektore parkingi maja w umowie ze nie ponosza odpowiedzialnosci za sprzet ;/ poprostu masz gdzie postawic sprzet w centrum miasta i za to placisz :(

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektore parkingi maja w umowie ze nie ponosza odpowiedzialnosci za sprzet ;/ poprostu masz gdzie postawic sprzet w centrum miasta i za to placisz :(

Nie do końca, jeśli masz w umowie, że jest strzeżony to muszą płacić odszkodowanie albo możesz od nich ściągnąć bo są wtedy ubezpieczeni. Co innego czasem ludzie mylnie uważaja ze jak parkują na terenie gdzie jest budka z cieciem i jakiś płot do okoła to już sa na strzeżonym parkingu, a niestety to lipa bo może być to parking dozorowany i wtedy "nie ponosza odpowiedzialnosci za pozostawiony pojazd". Ja tak kiedyś też parkowałem moto na takim parkingu i byłem święcie przekonany, że to strzezony, pewnego razu przyszedłem a moto leży na glebie (po prostu się przewrócił) ja wkórw, że nikt mnie nie powiadomił ani nic a cieć do mnie ze oni nie ponosza odpowiedzialności za pozostawiony pojazd :eek: , i ja wtedy zadałem pytanie a co jakby moto zginął to też nie ponosza odpowiedzialnoisci bo to parking dozorowany - szybko zmieniłem parking :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kolega to rozgłasza sie na każdym forum ? bo na innych nie widziałem :D

 

Kolega nigdzie nie rozgłasza bo nie wierzy w cuda, umieściłem temat żeby w ogóle był jakiś ślad, może ktoś trafi przypadkiem na takie numery coś, gdzieś kupując. Zdarzenie miało miejsce w Wawie o tym nie wspomniałem, parking dozorowany całodobowo, pod tesco przy ul. Fieldorfa, kamery zarejestrowały niebieskiego sprintera furgon na kradzionych blachach, trzech łebków zapakowało sprzęt i uszli, obraz twarzy niewyraźny. Wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli krótko mówiąc zajumali mu spod marketu. Pewnie miał "ogon" od jakiegoś czasu.

Ja kiedyś widziałem jak baba ganiała swoją Corsę pod M1 w Radomiu....

Jakaś plaga znowu w W-wie jest.

Mnie zginęła w tym roku 2 letnia Oktawia.

Ehhh.

Edytowane przez czachus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam pewnikiem właścicielem/dzierżawcą jest Tesco. Parking ochrania zapewne firma Super Komando Dragon w liczbie jeden ochroniarz wagi piórkowej :bigrazz:

Więc co on mógł. Najprawdopodobniej nic nie widział. A zresztą on tak naprawdę to chyba nie jest od pilnowania tam pojazdów. Nie wiem....

To nie parking strzeżony więc pewnie i roszczenia do właściciela/dzierżawcy terenu zostaną odrzucone.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...